Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

wody toaletowe Yves Rocher

Polecane posty

mają naprawdę świetne zapachy,zwłaszcza ta owocowa seria,zastanawiam się nad kupnem ale nie wiem czy one są twałe i jak długo zapach się utrzymuje.Używał ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gama zapachów Yves Rocher jest rzeczywiście świetna. Też lubię owocowe, mam brzoskwiniowy i truskawkowy. Zapach obłędny, zupełnie jak świeżych owoców. Co do trwałości, zapach utrzymuje się krócej niż pozostałe wody toaletowe tej firmy, ale i tak warto skusić się na zakup. Moim ulubionym zapachem YR jest Ode a la vie, ale już chyba jej nie produkują. Szkoda... Taki rześki i piękny zapach, w sam raz na wiosnę i lato. Bardzo fajne są również wody kolońskie Fraicheur Vegitale, które dostępne są w czterech wersjach zapachowych: bambus, wiciokrzew, zielona herbata, cedr. Mnie najbardziej odpowiada zielona cherbata i bambus. Z tej serii są również genialne żele pod prysznic. Gorąco polecam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wody z YR są naprawdę świetny:-)Te owocowe może nie są bardzo trwałe ale mają cudowne zapachy;)Pozostałe zapachy z YR też są śliczne np.cała seria \"Ode...\" Bardzo lubię niebieskie Ode au reve,jest to zapach raczej na wieczór lub na jesienne i zimowe dni gdyż jest dość cieżki.Na lato idelane były Ode a la vie ale juz ich nie produkują😭Bardzo łądne są też Neonatura Seve,Ming Shu,Yria oraz Comme une Evidence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te zapachy są cudowne :D tylko nie chciałabym żeby było tak że się popsikam i za godzine nic nie czuć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
ja nie kupię już, miałam malinę.... zbyt krótka trwałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zapachy z Yves Rocher
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×