Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monika2222

męcząca czkawka

Polecane posty

Ostatnio (od ok. tygodnia) bardzo często mam czkawkę. Nic mie nie pomaga: ani wstrzymywanie powietrza, picie, jedzenie cukru... Nigdy nie miałam czkawki kilka razy dziennie, a teraz mi się to zdarza... Czy to objaw jakiejś choroby? Powiedzcie coś na ten temat bo już nie mogę z nią wytrzymać... Właśnie niedawno mnie złapała i nie mogę sobie z nią poradzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedź, choć myślałam, że ktoś kto już to \"przeżywał\" lub \"przeżywa\" się wypowie... Ale dziękuję za chęci 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Monisia nie mogę patrzeć ani słuchać jak się męczą kobiety dlatego dam ci dobrą radę ,przygotuj sobie torebkę papierową lub foliową może być taka po cukrze ,nabierz głęboko powietrza ,następnie wdmuchnij to powietrze do tej torebki . Trzymając ją szczelnie przy ustach oddychaj tym powietrzem przez kilka sekund póżniej powtórz to jeszcze raz powinno pomóc .Napisz o rezultacie ,to odpowiem naczym to polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaraaaaaaaaaaa
powiedz STRAZ POZARNA. mi pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poldek69: Twoja metoda działa :) Przynajmniej zadziałała jeden raz! Bardzo szybko mi przeszło! Co za ulga! To teraz proszę pisz o co z tym chodzi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy26
mnie zawsze pomaga łyk alkoholu, który rozszerza ściany nacyn krwionośnychlub piwko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poldek 69
Witam Monika. Cieszę się że ci pomogło . Chociaż byłem w 100% pewny że tak będzie .Czkawki dostajemy wtedy gdy są za bardzo dotlenione płuca ,dlatego musisz im dostarczyć dwutlenku Zawsze to skutkuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×