Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psss.....

Krzysiek Zalewski w Opolu

Polecane posty

Gość psss.....

co sądzicie o jego przemianie wizualnej? bo głos ma cały czas niesamowity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z nim
????? jak wygląda, ob nie oglądałam Opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z nim
masz jakieś fotki???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy on włosy obciął? :-O bo nie oglądałam tego, jeśli obciął to bardzo źle bo strasznie podobają mi się faceci w długich włosach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w mordę
:O:O:O:O:O:O:O co on zrobił??????????????????? co to za koszulina, co to za spodnie???????????:O:O:O:O:O widzialam już tę fotkę wcześniej, ale w życiu nie poznałabym go:O porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w mordę
mój tata, przede wszystkim ma 51 lat, a nie 23 jak Krzysio Zalewski:O poza tym co mój ojciec ma do Krzysia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam
fajnie wyglądał, szczególnie we wcześniejszym stroju przy Ciągle pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja się bardzo na nim zawidłam
kiedyś był rockmenem a teraz pozuje na rap-popowca, chyba trochę rapował w Opolu, a te jego ruchy jak zhiphopu, troche to nieszczere ta przemiana. A poza tym krzyknął na koniec dzieki Spot, a to Ople było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mała myszka grzeczna
z niego czy w długich czy krótkich włosach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem było super
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnvnvnvn
do wypowiedzi z 17.20 - masz rację on ma taką niewinną twarz... A co do jego nowego wizerunku, no cóż w któryms moemncie jest neiszczery albo wtedy albo teraz?? Druga opcja pozmieniało się chłopakowi w główce i ma teraz inne zainteresowania...Ja wolałam go jako rockmena teraz jest taki ładny i typowy... neiwyrazisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głos ma niezły ale obciął włosy i cały jego rock\' n rollowy urok diabli wzieli-teraz się upodobnił do masy podobnych mu wokalistów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem_
wyglada teraz 100 razy lepiej:)i ta przemiana wyszla mu na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelia 22
ja w pierwszej chwili go nie poznalam najpierw myslalam ze to jakis raper ale po glosie zajarzylam-scial wlosy ok ,ale ten ubior? przeciez on sie metalem interesowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkooooo
było rockmanem ale widovznie już nie jest... gusta muzyczne z wiekiem się zmieniają czy wy też słuchacie ciągle tej samej muzyki? chyba nie;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkooooo
poza ty uważam, że nawet jeżeli wizualnie upodobił się do masy innych facetów... to głos ma nadal świetny i tak wyrazisty, że dla mnie mógłby nawet śpiewac zawinięty w folie aluminiwą... baj de łej: wyglada teraz o niebo lepiej... co tez jest kwestią gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucia
co wy od niego chcecie. kzdy przchodzi jakis etap w zyciu. to ze kiedys byl matalem to nie znaczy ze do konca zycia musi nim pozostac :O czepiacie sie jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucia
mi sie tam teraz podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acidburn
teraz jest mrauk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula855
Mi tam sie podoba :D ciacho ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exxxtraaa
jak oglądałam Opole, to nie mo głam skojarzyć kto to jest, dopiero Wy mi przypomniałyście, że to Krzysiek, suuuper ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exxxtraaa
czy mi się zdaje, czy on rzeczywiście zakończył słowami "trzym się Sopot" w ... Opolu ????!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie tak go bronić
prawdziwy metal nigdy nie przemienia sie w takie coś :O a jeśli tak robi to znaczy że był jakąś nędzną podróbą :O a gust muzyczny nie ewoluuje w tą strone, nigdy :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ualalalllala
co ty piepszysz? przeciez on zaspiewal piosenke Krajewskiego a nie swoja? poza tym obciac wlosow nie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie tak go bronić
nie no masakra co sie z nim porobiło :O widać dla większości z was niem .i9czy sie cos takiego jak wiarygodność artysty, a ten kolo stracił dla mnie w tym momencie swoją wiarygodność "trzymcie sie sopot" buahaha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acidburn
ja tez go na poczatku nie poznałam ale głos od razu. zmiana wizualna na bardzo bardzo lepsze. teraz jest o wiele mrauk. ciekawe czy jego dziewczyna ciągle czeka do ślubu. bo nie wierze zeby on czekał. z taką buźką.. :> chrup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie wyglada,glos tez fajny(to sie nie zmienia) A co do wykonania...moze mu taki aranz narzucili organizatorzy? Mial to zaspiewac \"metalowo\"?To chyba nie na takim koncercie. Jego wczesniejszy wyglad jakos tak dziecinnie mi sie kojarzyl,tak jakos sztucznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×