Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ostryga

Wolny związek - jak to działa?

Polecane posty

jestem z facetem 2 lata od roku mieszka u mnie. Powiedział, że męczy go moja zaborczość, że zabraniam mu być sobą i robić to co lubi. ( dla mnie to lubił tylko spać) I że musi odejść na kilka dni i przemyśleć I TAK ZROBIŁ, po3 dniach przyjechała i oświedczył, że chyba mnie kocha i chce ze mną być, ale na kilku warunkach. Mam mu pozwolić na drugi etat - praca na targach i na wypady z kumplami ( co do targów to tylko hobby, bo kasy raczej nie brakuje, oj ,nie brakuję, a co do kumpli to tylko do chlania, a on raczej niepijący, nie palący i w ogóle niczego na \" P\") Poprosił o WOLNY ZWIĄZEK - ale jak przychodzi z pracy, czy z targów, czy od kumpli - to ja mam stać na baczność , natychmiast robić mu jeść, itd... On nie opowiada się co, gdzie , kiedy .. a ja mam czekać , sprzatać, gotować, prać i prasować no i podawać piwo, a odzywać się tylko pytaną - Jezu chyba jestem wymarzoną kobietą każdego faceta.. HA nie doczekanie - fora ze dwora, bo to nie związek tylko feudalizm. niewolnictwo już dawno zostało zniesione ALE sobie wymyślił wolny związek!! ŻE go kocham?... owszem, i co z tego, on też powiniem mnie kochać, a jest tylko dla wygody. Dziewczyny nie dawajcie się robić na szaro, takich jak on to na pęczki, moje motto KOCHAJ ALBO SP......J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetne motto
Popieram w pełni, faceci to świnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.iiii
cieszy mnie to ze taką modrą kobietą jestes. Gratuluje takiego podejscia. Nie dajesz sobie w kasze dmucha c .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bęc....
to co on proponuje to nie jest wolny związek , tylko związek chłopa małorolnego z kobietą z tej samej wsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta w zwiazku
Jestem w wolnym zwiazku od 4 lat i model zupelnie inny.Typowe partnerstwo plus udany seks,nie narzekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale partnerstwo
hihihiii ja nigdy nie stoje przed emzem na bacznosc i mamy podzial obowiazkow, w koncu razem mieszkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana
jestem zmotywowana tym , co przeczytałam , jak pójdę do domu od razu walne od drzwi - kochaj albo spier.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolny związek to nie jest związek mentalnej żony z mentalnym kawalerem! Związek to dla mnie wspólnota - wspólny cel, wspólne przyjemności i wspólne obowiązki. Wolny - znaczy nie związany dokumentem, nic poza tym. Niezależnie od tego, czy związek jest wolny, czy udokumentowany - trzeba w nim szanowac kogoś i siebie jednakowo, dzielić się w miarę po równo wszystkim. Wtedy jest szansa, że obie strony będą z tego związku zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie dwoje ludzi dzielacych ze soba cztery ściany i łóżko, ma względem siebie zobowiązania i nie ważne czy jest papier czy nie. Co to jest wolny związek? faceci rozumieją to tak,że mają wolność, mogą robić co chcą, kiedy chcą, a tylko nie mogą spać z inna no bo maja kobietę Co to za podejście do zycia? to brak poszanowania uczuć partnerki ... TO SZCZYT EGOIZMU, EGOCENTRYZM KOCHA , ALBO SPIE....... nie ma innej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja...jak to ci sie udalo
wplny zwiazek?????????? hahaha tzn ty rob mu wygodne ..zycie a on wolny wiec te dni nieobecne pobedzie z inna!!!! w zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×