Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narzeczona panna mloda

Karczma u Jakuba Grojec, E7 opinie!

Polecane posty

Gość narzeczona panna mloda

bardzo prosze o opinie na temat tej karczmy i organizowanych w niej wesel, wnetrze ( sala bankietowa) bardzo anm sie podoba, ale chcielibysmy pozbnac opinie osci weselnych i ew panstwa mlodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
moja siostra była z mężem b.im się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona panna mloda
napisz cps wiecej prosze- jak jedzenie obsluga itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wrażenia - pozytywne - sa z przed roku.Nie wiem jak teraz. Miejsce jest połozone fajnie.W srodku standard ale ze smakiem.Jedzenie i owszem,dobre było.Ale to był bankiet Polmosu,więc wszystkiego było aż nadto :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z brzuchem
tam jest boski ale gościniec... byłam na weselu, na całe szczśie było cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona panna mloda
jest klimatyzacja: prosze jesze o opinie, jakie jedzenie, obsluga itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzenie podawane nieefektownie i małosmaczne, kluski śląskie twarde, po 2 sztuki maleńkich pasztecików, rosół zimny w maleńkich flaczarkach, ziemniaki niesłone, kotlety schabowe tak cienkie, że po usmażeniu aż twarde, kotlety z piersi kurczaka smażone w jajku tylko iż jajko poodpadało, mało owoców, przystawek, w zasadzie na stołach pusto np. w galarecie to tylko po 3 plasterki, miał być bukiet surówek do obiadu a postawione były wcześniej na stole małe salaterki, a w każdej jeden rodzaj surówki, obsługa przyjemna ale jedzenia nie narysuje, tort pyszny, imprezy kończą się szybko gdyż goście skrępowani małą ilością jedzenia mało się częstują i szybko imprezy opuszczają ( było 6 komuni i z każdej imprezy goście szybko odjechali), drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem w tej Karczmie kilka miesięcy temu na weselu mojego kolegi, jedzenie boskie!!! wszystkiego bardzo dużo mały ogródek przed fajnie i klimatycznie obsługa bardzo miła starała się raczej udogodzić gościom dla mnie świetnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinii o lokalach weselnych szukaj na http://www.gdziewesele.pl/Grojec/ pary młode wypowiadaja się tam na bieżąco, a więc masz pewnośc, że opinie nie są przedawnione, a lokal nadal trzyma poziom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karczma ogólnie bardzo ok. Jedzenie smaczne, apetycznie podane, przygotowywane ze świeżych składników. obsługa w pełni profesjonalna i sympatyczna, dzięki czemu ogólna atmosfera jest przyjazna. Wystrój, jak kto lubi, mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lokal trzyma poziom. Jedzenie cały czas świetne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiepsko ,słono,pieprznie,chamska obsługa. Byłem w 11kwietnia 2016 o godzine 14(pora obiadowa) sala pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×