Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicola26

pracodawcy sami juz stoja za lada

Polecane posty

Gość nicola26

Ale jaja juz zauwazylam(a znam te klimaty) pracodawcy sami juz pracuja haha.. bo niema ludzi do roboty:) i dobrze wam tak zobaczcie jak to jest,:) daja 1000zl i mysla ze besda walic drzwiami i oknami:) i nici z urlopu:) pracowac musocie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty masz prace
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola26
a mam,tzn swoj biznes ale place tyle ze mam chetnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelia 22
a u mnie daja 600 za caly etat w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola26
boze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak mozna??????/????/? i jest ktos kto pracuje??/ niewieze!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest
takie sa fakty! trudno znaleźc kogos w miare kumatego zeby zgodził sie pracować za 1000zł Niestety u nas w latach dużego bezrobocia pracodawcy nauczyli sie strasznej pazernosci i oszczędzania na pracownikach i teraz trudno im sie bedzie od tego odzwyczaic...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty masz prace
TO ZAJMIJ SIE SOBA I SWOIM BIZNESEM PANI SPRZEDAWCZYNIO UPS WLASCICIELKO SKLEPIKU OSIEDLOWEGO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola26
naszczescie czasy dzieki bogu sie zmieniaja:) wyjezdzajcie wiecej!!!!!!!!!!!! niech w polsce pracodawca szuka pracownkow> mam kol. co szuka do spozywczaka na osiedlu 4 osoby daje 1400 za 180 h na zmiany i niema pan chetnych:)przychodza i parskaja smiechem:)albo pracuja miesiac i zwolnienie albo wcale nie przychodza po wyplacie ,bidak stoij sam za lada i nici z wczasow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola26
Do< pana co mi jedzie_a ciebie chyba dotknelo to co??? sam pewnie taki jestes/?? hujograjcu biznesmenie!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze tak
wyzyskiwali nas przez tyle lat skurwysyny czlek charowal tyle i huj z tego mial , ateraz sami dzwonia do mnie i pytaja .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O BOZE
HAHA.................... I JUZ TO BEDZIE TAK, CZASY SIE SKONCZYLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DO ROBOTY!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIECH MAJA ZA SWOJE
CZASY SIE SKONCZYLY!!!!!!!! ZE ZAPIERDALALISMT NA NICH A ONI CHUJE LEZELI NA HAWAJACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicolkkkka27
moja kol tam pracuje-ma koszmar 0 ubezpieczenia tyraka 31 dni w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bardzo dobrze
niech maja za swoje hahaha wyzyskujacy pracodawcy:) dobry pracodawca na urlop ze spokojnym sumieniem pojedzie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlodzieje okradali przez lata
nie tyraja -nauczyki sie kurwa wykorzystuywacc ludzi ,niech po ruskich siegna haha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam
DOBRY TEN -TOPIK HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ele mele
Też to zauważyłam :). Szukam pracy i ciągle dzwonią ze sklepów. Praca nie jest ciężka, ale odpowiedzialna i w dodatku nie ma wolnych weekendów. 1000 to stanowczo za mało. Ciekawe kiedy podniosą stawki, bo póki co to uparcie poszukują ale kartki z witryn nie znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gowniana praca
zapierdol a kasa mala,pierdole to wole w tesco tyrac w angli za 6 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami niecg stoja za 1000
:) i zobaczymy czy im kurde starczy wyzyskiwacze jebani przez lata wykorzystywania niech zobacza jak ekstra jest!!!!!!!!u mnie placa ladziewczyna 535.15kurwa za caly etat!!!!!!!!!!!!!!-jak mozna sie zgodzic za tyle zapierdalac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbb
PONIZEJ GODNOSCI LUDZKIEJ ZARABIAC 500ZL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało ceni
ja chciałam od szefa podwyżkę bo haruję jak na dwóch etatach, to powiedział że zatrudni mi pomoc. I aż się uśmiał że tak mało chciała. zawsze się jakaś flądra znajdzie co za grosze da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam biznes
Nie macie pojęcia jak trudno prowadzi się własny biznes. Jak wam się nie podoba pracować za 1000 zł, to załóżcie sobie sami firme i płaćcie pracownikom po 5000. Zobaczymy jak długo wytrzymacie przy tej konkurencji. Nawet na ZUS wam nie wystarczy. Skończy jedna z drugą technikum i odrazu chce zarabiać nie wiadomo ile. Pokaż co potrafisz, bo większość tych młodych dziewczyn tylko o facetach myśli i kiedy będzie zbnowu impreza. O pracy wogóle, za ręke je trzeba prowadzić i pokazywać palcem co mają robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antynacjonalista
Po ruskich?! Ruscy do was nie pojadą, ani Ukraińcy. W Rosji teraz może i nie widać takiego porządku jak w Europie ale w gospodarce i w portfelach ludzi dzieje się coraz lepiej. Pojedźcie choćby na Lazurowe Wybrzeże i zobaczcie - nawet cenniki w sklepach, restauracjach i hotelach piszą juz po rosyjsku. Jakoś polskich tam nie widziałem!!! Rosja z powrotem szybko staje sie światową potęgą i niedługo będziecie marzyć by tam dostać pracę. W Ukrainie mimo wielu problemów też poziom zamożności rośnie nie do porównania z Polską. Wyście nasłuchali propagandowych bzdur, że na Wschodzie to bieda z nędzą i sami głupki mieszkają, a w tym czasie wam się umywać i umywać do ukraińskiej pracowitości, pomysłowości i zaradności. Kto z was próbował na przykład ketchupy, majonesy czy musztardy ukraińskiej firmy "Kozak"? To gówno co sprzedają w polskich sklepach nie ma prawa stać obok ich produktów!!! A próbowaliście ich wódkę "Nemiroff"? O wojskowych technologiach nawet nie będę zaczynał. Na dodatek wasz stosunek do ludzi z Ukrainy. Ostatnio czytałem w gazecie artykuł o zbiorach truskawek. Zraziło mnie jedno zdanie: ... rolnicy musieli brać do pracy nawet więzniów i ukraińców... Czyli co, Ukraińcy to są gorsi od więzniów? Z takim traktowaniem ludzi innych narodowości to do was niedługo nawet północni Koreańczycy nie będą chcieli przyjechać, bo w tamtejszym komuniźmie ich lepiej traktują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam biznes
To politycy i media podsycają te antypatie głównie dla własnch interesów. Ludzie wszędzie są podobni, chcą normalnie zyć i mieć święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ele mele
mam biznes ---> Ja nie pretenduję do bycia czyjąś szefową, nie mam na razie ambicji zakładać własnego biznesu. Ale jeśli ktoś ma, to musi najpierw obliczyć, czy za to, co zarobi, będzie w stanie zapłacić pracownikowi. Nie moją rolą jest wczuwać się w położenie pracodawcy i nie oczekuję, że pracodawca wczuje się w moje. Niech mi da po prostu uczciwe wynagrodzenie, a ja już sobie poradzę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litości bo mam mdlości
do mam biznes Ty mądralo spróbuj się utrzymac za te 1000zł-jak samych opłat jest 800zł-powodzenia!!! Ja nie stac Cie na pracownika to sobie sam tam siedz a za te 1000zł kup sobie cos ładnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buha
wlasnie..sami pracjujcie hujogracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litsci ludzie
ale sie usmialam:)pracodawcy sie przyzwyczajli ze sie ich dorabiia jeszcze sie czepiali ze wszystko nie tak zle..a teraz sami musicie pseudo biznesmeni..,,na siebie zarabiac i tak chba bedzie najlepiej,jak cie nie stac na pracownika tzn.zus i godne pieniadze bo inaczej i tak prcownik bedzie podkradac np.rowar, poprostu z biedy, bo jak utrzymac dom za takir ochlapy....a wy byscie chcieli zebyzeby zadarmo was dorabiec??na czarno najlepiej i w reke calowac ze pan i wladca daje zarobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam biznes
Nie macie pojęcia mądrale o czym mówicie!!! Gdyby w naszym kraju zamknąć każdy biznes który balansuje na krawędzi opłacalności, to w Polsce zostałaby garstka ludzi. A ci którzy by zostali całowaliby w stopy pracodawców przez 12 miesięcy, żeby zechciał ich łaskawie zatrudnić za każdą płace!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam biznes
sluchaj pieddolisz farmazony,sam czy tam sama wiesz za te grosiaczki mozna kupic sobie papier do pupy jedynie...naszczescie rynek jest duzy i mozna wyjechac i zarabiac normalnie i zyc jak czlowiek a nie jak lump,tak na nmarginesje moja kol, ost.szukala roboty w tej zajebanej polsce,dzwonilysmy po sklepach i z kazdego jej oddzwaniali.... jeden pan powiedzial zeby jutro przyszla na 13h:)zabralam mu sluchawke i zapytalam czy na glowy z wlasnym chujem sie pozamienial,, sorki ale brak slow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×