Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ewuuna

Jaki szampon na wypadanie włosów?

Polecane posty

Gość gość
Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ 01
Mam dopiero 25 lat i niedawno pojawił się u mnie problem z wypadaniem włosów. Ostatnio kupiłam w Naturze zestaw Seboradin Niger (szampon, balsam, wcierka). Nie spotkałam się wczesniej z ta firmą, ale po miesiącu stosowania moge ją śmiało polecić! Nie dosć, że włosów wypada mi naprawde mniej to wyglądają na odżywione i o wiele zdrowsze. Fajny produkt. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia000
Ja również stosuję Seboradin, i szczerze jest to pierwszy do tej pory produkt, który pomógł na moje wypadające włosy. Są o wiele zdrowsze i zawilżone. Polecam w 100% !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałem kuracje przeciw wypadaniu wlosów od Seboradinu, teraz zamowiłem sobie Szampon Men SPort również tej marki, zeby nawilzyc troche skore głowy i wlosy, nadac im nieco orzezwienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mróweczka mała
też widziałam ten men sport od seboradinu i chyba kupię w końcu chłopakowi, on zawsze lubił takie nowinki i im mniej kosmetykow tym lepiej a 2w1 powinno mu się spodobać. sama stosuję seboradin i sprawdza się na moich włosach świetnie :) ktoś z was też używa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dokładnie ten sam problem, wypadanie + łupież i dłuuugo nie mogłam obie z nim poradzić. W AleZielonySklep.pl polecili mi czarne mydło do włosów Agafii i problem minął. Niestety moje włosy są cienkie i dosyć wymagające więc nie jest łatwo znaleźć dobry szampon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colonella
Jest taka specjalna kuracja Prosalon Med., od Chantal. Doskonale wnika w skórę, regeneruje i odbudowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdził sie seboradin. Jest świetny na wypadanie wlosów, a to tylko szampon nie jakies specyfiki. Naprawde spróbujcie. Mnie żona przekonała i dziala, u Was moze byc tak samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem co to znaczy " nie ma szamponu takiego " Oczywiscie, ze szampony pomagają na wypadanie włosów chyba,że trafiliscie do tej pory na jakies złe. Warto spróbowac Seboradin bo naprawde na własnej skórze sie przekonałam,że daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:33 Popieram Seboradin tez mi pomógł , jak jestem w Polsce to zawsze kupuje zapas. Nie jest drogi nie pachnie cudownie ale włosy po nim sa jakby mocniejsze. Jestem kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tedzianka
od siebie dodaję apteczny biotebal. bez sls, więc nie obciąża włosów i ze sporą ilością biotyny, dzięki której stają się mocniejsze. sprawdził się jako kuracja po zimie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek789
Mi pomógł Profolan http://wypadaniewlosow.milejdi.pl nigdy nie stosowałem żadnych środków,ale miałem już dość swojego wyglądu bo mając 22 lata i zakola jak u 60 latka to naprawdę wkurzające;/ i tak kupiłem właśnie Profolan kolega polecił to spróbowałem... i jestem bardzo zadowolony już po miesiącu widać było efekty a po 2 miesiącu zaczęły pojawiać się nowe włosy ;) Już wyglądam inaczej i powoli zaczynam się uśmiechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmaceutka69
Tak polecam ,,Piloxidil" do tego tabletki ,,Vitapil", szampon ,,Dermena" w początkowym stadium powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuują
Na wypadanie najlepszy Chantal, zwłaszcza kuracja prosalon med.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie działają szampony Elastabion z Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starka1
Warto wypróbować szampon Biotebal, który ma bardzo bogaty skład, na czele z biotyną i żeń-szeniem, dzięki czemu powoduje, że włosów wypada o wiele mniej i całkiem szybko widać wzrost nowych. Dodatkowo włosy stają się mocniejsze i bardziej lśniące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie sobie ten szampon - https://www.floslek.pl/11,produkty_lab/187,szampony_do_w%C5%82osow_.html , ten czerwony. Ja go stosuje i naprawdę pomaga. Włosy mam grubsze i już tak nie wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie sobie ten szampon - https://www.floslek.pl/11,produkty_lab/187,szampony_do_w%C5%82osow_.html , ten czerwony. Ja go stosuje i naprawdę pomaga. Włosy mam grubsze i już tak nie wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzislawa45
ja stosuję Biotebal - szampon i odżywka. Dzięki nim włosy już mi nie wypadają tak jak kiedyś. teraz mogę je bez problemu rano rozczesywać po prysznicu i nic mi nie zostaje na szczotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam biotebal od mniej więcej miesiąca i uważam, że naprawdę działa. Włosy przestały nadmiernie wypadać, dzięki czemu nie chodzę zestresowana. Naprawdę fajny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×