Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halo hcg

Jaki miałyście poziom bHcg na początku ciąży ?

Polecane posty

Pomożecie ? 20 dni po stosunku zrobiłam bete hcg wynik mniejszy niz 0.100 powtórzyłam 9 dni po planowanej miesiączce jednocześnie 29 po stosunku wynik taki sam. Krwawienie się odbyło tylko bardziej skąpe. Czy moge uznać na 100% że nie ma ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowananana
tak mozesz uznac i musisz ze ciazy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Olałkę
OI matko dziewczyno! Ty dalej o tej ciąży! Już chyba 3 miesiąc o tej swojej becie tutaj piszesz. To musi być prowo. Nie wierze, że taka tępa możesz być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W 33 dniu cyklu
Beta wynosiła ok 52 malutko. Później już nie była powtarzana. Chłopczyk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 24 dniu cyklu miałam betę ponad 300. Dwa razy tyle co wynoszą normy, a dwa dni później ponad 700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta co napisała do Olałki... Ona może być w urojonej ciąży ! nie musisz od razu na nią wjeżdżać ! Sama jesteś tępa skoro nie umiesz normalnie odpowiedzieć na pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, moja beta w 10 dniu po owul. Wniosła 4,16 myślicie,że może być szansa? Wiem, że powinnam ją powtórzyć ale obawiam sie rozczarowania. Łudzę się,że moze za wcześnie na Bete ... Jestem w 27dc za tydzień powinnam dostać @.( Jestem po zastrzyku i tabletkach. ) Pozdrawiam Ann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agata
do gość jak najbardziej powtórz bete jak widzisz ja miałam 2 a jedenak nie zrezygnowałam i za 3 dni miałam 52 mysle że szane masz dużą po prostu beta zrobiona za wcześnie zagnieżdzanie trwa do 12 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agata
w 29 dc miałam (16dpo) beta wynosiała 235 czyli prawidłowo ca dwa dni 114%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może będzie chłopiec
Też mi się wydaje, że coś w tym jest. Jestem teraz na początku 3. ciąży (początek 5 tyg.) i martwiłam się czemu testy prawie niewidoczne mi wychodzą. Przy dwóch poprzednich testy wychodziły mi wyraźne już 5 dni przed spodziewaną miesiączką. Mam dwie córki, teraz 'celowaliśmy' w chłopca (kochaliśmy się w dniu owulacji i po) no i te słabiutkie testy. Mam nadzieję, że to właśnie chłopiec, a nie że coś jest nie tak. Z betą poczekam do poniedziałku. Znalazłam jakieś amerykańskie forum gdzie wypowiada się bardzo wiele kobiet i wygląda na to, że w ponad 90% przypadków niskie hcg oznaczało chłopaczków. Fajnie by było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie 3 tydz ciąży i 28, i synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katika666
Jestem na początku 6 tygodnia i bete hcg mam 2255,0. Chyba jakoś mało.. to podchodzi pod chłopca prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 26dc bhcg wyniosila 175, a w 28dc 429. Urodzilam dziewczynke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza ciąża bhcg wysokie i dziewczynka a teraz miałam w 4 tyg 17039 wiec bardzo wysokie. Czekany na wiadomość czy dziewczynka czy bliźniak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katika666
Niestety poronilam w 7 tygodniu.. płód się zatrzymał w rozwoju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 4t4d - ponad 14 000 powtórzone po dobie - ponad 19 000 chłopiec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14dni po owulacji (IUI miałam) i beta 127. Dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Jestem po in vitro dokładnie transfer blastusia miałam 1 marca. Wczoraj z bólu wylądowałam w szpitalu, okazało sie ze moja krew jest za gęsta i musze brać zastrzyki na rozrzedzenie. Ale do czego zmierzam, miałam transfer jednego zarodka i 10dpt moja beta wynosiła 250. Dokładnie tydzień pozniej 3722 a dzis czyli minęły 3 dni juz wynosi 6854. Czy mam Sie martwić ? Bo doktor był Trochę zdziwiony ze jestem w ciazy zaledwie 3tyg i 3dni a moja beta jest kwalifikowana na prawie 5-6 tyg. Nie wiem co myślec, prosze o odpowiedz. Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam pytanie robiłam beta hcg 05.07.17 wyszło mi 46. potem 06.07.17 wyszło 64 następnie 08.07.17 wyszło 74 teraz dziś 10.07.17 wyszło 94 lekarz twierdzi że za wolno wzrasta i ze to ciąża pozamaciczna pomóżcie co mam o tym myśleć. Miała któraś z was tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście przyrost niewielki, poniżej norm...ale różnie bywa. A który to tydzień, od kiedy wiesz o ciąży (test)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 6tc i mam niecałe 12000. Tez nie wiem czy to dużo czy malo. Ten wynik jest z wczoraj a wcześniejszy (3dni temu) mialam 7320.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę małe te przyrosty, ale trzeba czekać.. U mnie ciąże z in vitro - pierwsza, dziewczynka, od początku wysoka beta, pierwszy wynik ok. 300, następne już w tysiącach i dziesiątkach tys., piękne przyrosty, były podejrzenia o bliźniaki, ale straciłam dziecko w 6. mies. Kolejna ciąża - beta słaba, pierwszy wynik 11, potem 30, potem 62, źle to wyglądało, do tego miałam krwawienia, ciąża zakończyła się szczęśliwie, choć nieco przed czasem i jest chłopiec. Myślę, że ta teoria może być prawdziwa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pierwsza beta 14 dpo 90 po 48 h 302 chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie po 48 godzin po 72 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva81
Moja beta 8231.39 który to tydzień.?dodam że beta była robiona w 37dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćv
Babeczki Przyrosty co 48h 140% to Przyrosty bardziej chlopczykowe czy dziewczynkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdury...z tą płcią...ciemnogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88888
Hej dziewczyny! Prosze powiedzcie mi czy wg was przyrost bety hcg jest prawidłowy czy za maly . 46 dzien ciazy 37 888.00 a 48 dzien 48 589.00. Wg normy jest ok ale wydaje mi sie ze powinien byc wyzszy po 48 godz. Czy jest tak ze przy tych wartościach wolniej przyrasta. Mam za soba kilka poronien i jestem przerwzona ze znowu jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 ciąża 39 dc 5409 - chlopiec 2 ciąża 39dc ok 7500 - chlopiec 3 ciąża 39dc ok 24000 - oczekujemy może dziewczynka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika 21
Ja mialam pierwsza bHcg w 6 tygodniu i 3 dni i wynosilo ponad 44.000 2 dni pozniej ponad 50.000,zrobilam USG i byly blizniaki ale tylko jedno serduszko,urodzilam dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×