Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Devone

mam grube nogi, help!!!

Polecane posty

Mam normalnie lydy jak kulturysta. Nie mialam takich w tamtym roku, ale zaczelam na jesieni rok temu cwiczyc po 150 wspiec na palce...Normalnie wstyd te nogi teraz pokazac. Znacie jakies dobre sposoby na wyszczuplenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyyyyy
ja juz chyba wolalabym miec grubsze łydki. moj problem to grube uda i chudziutkie łydki. wygląda to straaaasznie nieproprcjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeOne
a skakanie na skakance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probowalam, nic nie daje. Mam takie rozlozyste lydy, wstydze sie w spodnicy chodzic. To lato to dla mnie koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz szybko jakie masz grube
te nogi? ile w udzie i ile w łydce i jaki wzrost znając życie na pewno przesadzasz i masz normalne, szczupłe nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA5678
dziewczyny ja tez bym chciala odchudzic troszke nogi bo mi sie takie nie podobaja :O poradzicie jakies cwiczenia :) mam grube uda : 53 cm i lydki - masakra 34 cm :O na dodatek celulitek niemal od kostek do tylka :O czasem wydaje mi sie ze tuz nad kostka zaczyna mi sie UDO! :O pprosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz szybko jakie masz grube
ANIA, a ile masz centymetrów wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA5678
164 :) waze ok 54 kg grubo mi te nogi wygladaja .. naprawde :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no może do tego wzrostu
to nie są patyki, ale czy takie właśnie chcesz mieć??:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA5678
nie nie chce miec patykow :) nie popadajmy w skrajnosci... chcialabym miec jedrne i ladne nozki. Mysle ze jakimis cwiczeniami moge to skorygowac.. pozbyc sie celulitu etc :) wlasnie zastanawia mnie jakie cw pomagaja na wysmuklenie szczegolnie lydek, ale i udom by sie przydalo .. nie wierze ze stosowanie samych kremow pomaga - domyslam sie ze trzeba cwiczyc jeszcze.. tylko jak???! nie wiem czy dobrze robie, ale co 2 dzien biegam - jakies 8-10 km i zaczelam uzywac kremu anty celulitowego z Vichy :) jutro kolezanka ma mi jakis cudowny specyfik przyniesc.. wiec co i jak cwiczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no może do tego wzrostu
nic tak wspaniale nie rzeźbi i wysmukla nóg jak BIEGANIE codziennie po 30 minut, niezbyt szybkim tempem biegasz 6 dni, na 7 dzień odpoczynek gwarantuję Ci widoczne efekty i to bardzo już po 4 tygodniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA5678
pocieszajace :) dzieki :) szkoda ze nie mam czasu biegac codziennie :O ale moze co 2 dni wystarczy? :) zobaczymy co z tego wyniknie... zawzielam sie strasznie wiec latwo sie nie poddam. wszystkim z tak idiotycznym problemem zycze powodzenia :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 168cm, 59 kg, nie wiem, ile mam w tych lydach, bo nie mam cm, ale tak na 37-39 cm bym ocenila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sobie jestes winna, a myslalas ze jak bedziesz cwiczyc wspinanie na placach to ci lydki schudna? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj..jak ja czytam, że macie po 51 badz po 54 cm w udach..to poprostu zazdroszcze :P ja mam 60 cm w najgrubszym miejscu ud, czyli pod pupą. Nie przesadzajcie z tym 54 albo ja wam oddam troche tłuszczyku :D A co do łydek. Polecam jedno...idzcie na basen, weźcie deske i trenujcie same nogi do dowolnego (kraul) i nogi do delfina :) tak samo pomaga też na uda..ale badziej na łydki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka *12
Ja mam najlepszy sposób:rowerek w powietrzu po 15 minut dziennie a efekty widoczne po tygodniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosskkaaa
a ja powiem tak - sobie wchodzilam na 8 pietro codziennie zamiast windy i mi tak nogi schudmy że szokkkkkkkkk ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astalawistaaa
zoska-> szkoda ze ja mieszkam na 2 pietrze a nie na 8 :{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic lepszego nie wymyśle
jestem niska i gróba............ przy 160cm waze 52 kg!!!!!!! nogi mam masakryjne..... w lecie byly dość ładne i zgrabne...a teraz makabra....celulit na całych nogach...... HELP (doradzcie ćwiczonka na celulit... i żebym nie wyglądała jak atleta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos122123234
ja mam 168 wzrostu i warze 53,53 km... lydki -34 cm, uda - 53 cm Jak mozna je wyszczuplic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjh
przes samo wspinanie ci sie umiesnily ??Nie wierze!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkazz
czesc dziewczyny wiecie co wy tak piszecie o tym ze sa jakies cwiczonka na wyszczuplenie danych czesci ciala ale tak nie jest ze chudnie tylko jakas czesc ciala bo albo chudnie wszystko albo nic no tak nieraz slyszalam to wam pisze a ja tez bym chciala zeby mi schudly nogi ale zaluje jednej rzeczy wiecie jakiej??ze kiedys biegalam bo narobilam sobie tylko miesni na ludkach i udach przez co wygladaja jakby byly grube a to wina miesni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaga
moj problem ze od pasa w gore jestem chuda, ale juz od pasa w dol masakra. ma spore uda ale jeszcze moge to zakceptowac ale moje lydki to tragedia, wstydze sie chodzic w krotkich spodnicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi18
to moze poodchudzaj sie troche to Ci nogi schudną (nie sugerujetym ze jestes gruba, tylko odp na Twoje pytanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota23
ja mam 32 cm w łydce i 50 cm w udzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy23
biegajcie po schodach, od tego nogi bardzo chudną Ogolnie duzo biegajcie, a zamiast autobusem czy tramwajem to chodzcie na piechote. Duzo sie chudnie w ten sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KGBB
Ha, ha, ha... Na uda to moze i bieganie nieco pomaga. Faktycznie staja sie bardziej jedrne i nabieraja ladniejszego ksztaltu, jednak jesli chodzi o obwod to niekoniecznie musi on zmalec... A lydki to calkiem inna historia :)) Sama mam 40 cm (ale jestem troche wyzsza niz wypowiadajace sie kolezanki) - i wygladam jak transformers, tj. lydki zdaja sie byc grubsze niz uda :) Cwiczeniami NIE DA sie zmniejszyc ich obwodu. Jedyne, co mozecie zrobic, to zaakceptowac je. Tylko z kozakami problem ;-) Glowa do gory, jest nas wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiuniaa96
Wy dziewczyny rzadnych problemow nie macie...wyobrażcie sobie mnie... 157 cm wzrostu i 51 w udach masakra!!!! wy przynajmniej macie powyrzej 160 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem bardzo wysoka
szczupła a łydki na dole to moj koszmar od lat, są grubawe kości i mam szerokie, całe życie zazdroszcze tym co maja takie szczuplutkie a szczególnie latem,ja przez to wstydze sie chodzic w mini bo widac ze mam szerokie te łydki ale u mnie to rodzinne ubolewam nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyśka
Proszę pomóżcie mi mam 167cm wzrostu i waże 62kg.................a nogi mają w udach około 60 co mam robić!?????????????????????????Odpiszcie plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×