Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Devone

mam grube nogi, help!!!

Polecane posty

Gość martyska
ja zaczełam od dzis biegac , 30 minutek dzienne + zmniejszenie ilosci jedzonka .. a do tego mam zamiar zaczac 6 weidera hehehehehe mamam nadzije ze cos zadzial 3 majcie kciuki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucek
grube nogi to mój koszmar od czasów szkolnych jestem szczupła rozm 34 a nogi mam beczki od dołu do góry kołki od lat robię z nimi wszystko ale cudów nie ma wyglądają jakby były opuchnięte wstyd się pokazać nawet w rybaczkach jak cos wymyślicie dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się nie martwię
mam 164 cm wzrostu, ważę 54 kg, udo - 56cm, łydka - 37cm. Cieszę się, że mam dwie zdrowe nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucek
ja tez sie nie martwie ale czasami mam dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucek
a tak wogole patrzac na twoje wym to jestes .laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leslie
Ja mam 164 cm wzroztu i ważę 47 kg. Łydki 33 cm a uda 50. Niby to nie dużo ale moje uda wydają się strasznie grubee ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja to wogle
mam nie proporcjonalne nogi, tylko raczej nie grube ale chude... 48 w udzie, 31 łydka i 32 kolano... I o spódnicy to mogę sobie pomarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalla
Wydaje mi się, że najlepszy jest właśnie basen razem z odpowiednią dietą i zamiast tramwaju wybierać przejście się na piechotkę. Sama mam 166cm, warze 57 kg, łydka - 36 cm a udo 52 cm. i fakt, że unikam spódniczek i nienawidze lata. Słyszałam też jeszcze o tym by owijać nogi np. folią śniadaniową taką co nie przepuszcza powietrza i dużo skakać i tym podobnych. Jednak boję się, że póżniej mogą pojawić się poparzenia o,o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariunia
Hey wszystkim... wicie co.... Nie macie sie co martwić... ja mam 162 cm wzrostu i waże 62kg... moje łydki-37cm a uda-53cm... Łydki wyglądają strasznie bo od tamtego lata sie \"umięśniły\" ... Nie ma idealnych ćwiczeń na piękne nogi... jeśli komuś sie nie podoba to niech nie patrzy;) I nie zamartwiajcie sie:) Dobrze wam radze:) Pozdrawiam:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukiie122
łydk- 33cm, uda-49cm, mój cel: łydki-29cm, uda-44cm, moja waga to 47,4kg przy wzroście 152cm, było gorzej ale dieta 750kcal i codzie4nne bieganie pomogły!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big Leg
Witam wszystkich was ! :) Mam Problem...I Nie wiem czy to bieganie zadziała...od dziś właśnie zaczęłam biegać...i zobaczymy co będzie dalej..mam ładne nogi do kolana a potem dużee! grube!! :( moja koleżanka ma udo jak pół mojego...:/ a wcale nie jest na nic chora...ma ładną figurę i fajnie ma ;) a ja .. jak gdzieś siądę to mam takie grube nogi ! :( że hej...:( może to bieganie pomoże > oby < .. :) pozdrawiam wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas tam 33-latka
pomogloby chyba tylko odsysanie tluszczu:/ mam ten sam problem,do tego grube kolana, w krotkiej spodniczce i sandalach wygladalabym jak gladiator:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankax33333333333333333333
Ja mam w najgrubszym miejscu uda- 64,5 cm. wiem, ze grube, ale mi to tak wisi szczerze mówiąc. Od pewnego czasu próbuję zaakceptować siebie taką jaką jestem i nie jest źle. ;] łydki- 39 cm i wzrost- 162 cm, i teraz porównajcie się do mnie ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankax33333333333333333333
Ja mam w najgrubszym miejscu uda- 64,5 cm. wiem, ze grube, ale mi to tak wisi szczerze mówiąc. Od pewnego czasu próbuję zaakceptować siebie taką jaką jestem i nie jest źle. ;] łydki- 39 cm i wzrost- 162 cm, i teraz porównajcie się do mnie ;) Pozdrawiam ;) Ps. źl podany e-mail miałam xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrisss
Jak ja bym chciała mieć grubsze nogi... Ach... Lepiej troche za grube niż moje patyki. Ja mam 49 w udzie i 32 w łydce, i co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxDeee
Ja mam strasznie grube uda!!!!!!!! I do tej pory mi to nie przeszkadzało,tylko że moje koleżanki mają takie zgrabne nogi a ja przy nic wyglądam jak gladiator :(:Dlatego zacznę bieać jakieś około 30 minut dziennie. ! Zobaczymy, może pomoże. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
No to teraz czytajcie : 158cm wzrostu, w udach....59, w lydkach....38, lipa straszna!!! waga...60kg (te nogi to jakies 75% mojej wagi ) Cwiczenia znalazlam na You tube : "8 min legs" po tygodniu juz widze roznice. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też gruba łydka
aa ja mam 175 ...waze 59... a łyda 45 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia*
w łydce 40 cm w najszerszym miejscu , udo w najszerszym miejscu 60 , na środku 58 , a kolano ... Boze ! 44 c. , wygladają jak by były spuchniete ... byłam taka głupia , ze na siłe w tamtym roku ćwiczyłam i wzmocniłam mięśnie , teraz tylko o klana chodzi zeby były "równe" .. jakies ćwiczenia ? tylko nie mówie ze rowerek w powietrzu , robiłam za swego czasu 1 - 1,5 godz. tego ćwiczenia i żadnego efektu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xagatax
czy przy wzroscie 158, łydki-33 uda-53 to duzo? co do schodkow to lepiej biegac czy chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xagatax
hejhej, ja mam grube nogi i tylek. jezdzilam na rowerku ale od tego jeszcze bardziej przytyly. Czy przysiady pomoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamkaaaaa
Ja mam 174 cm ważę 62 kg. Brzuch mam jak deska płaski, ale nogi;/ 56 cm. uda 28 łydy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczcie ;p i słyszałam ze szpilki z obcasem w kolorze skóry wyszczuplają i wydłużają nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaj
Ja ma 190 cm wzrostu i waze 98 kg :( to straszne. Codziennie chodze do chlewika popatrzeć na świnie i mi nie pomaga :( co robic !?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta z grubymi nogami ;(
pomocy! Mam 169cm wzrostu mam 14 lat mam 38 w lydce ale to jest sam miesien i wygląda jak jakis klocek twardy jak kamien nieksztaltny;( a w udach mam 52cm one są takie dziwaczne! Niby grube ale umiesnione tak ze tylnia czesc uda tak odstaje! Mam 64cm w tali a 84w biodrach niewiem tez jak odchudzic talie bo w gornej czesci brzucha mam miesnie help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susee
pomóżcie jakie ćwiczenia mam robić mam grube nogi wstydze się w nich pokazywać :( help !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziox
ja mam grube nogi. Help! jakieś ćwiczenia? Miałam kiedyś też duży brzuch ale jestem na diecie i ćwicze szóstke weidera. to ćwiczenia na wytrzymałość. a i jeszcze mam bardzo okrągłą twarz. znacie jakiś sposób żeby sie tego pozbyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nice guy
Tylko i wyłącznie dieta ubogo białkowa czyli 0 mięsa przez okrągły rok i zobaczycie że żadne ćwiczenia czy inne cuda nie dadzą wam takich wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchelka2345
A chcecie poznać szybki i skuteczny sposób na zmniejszenie obwodu ud w godzinę - po jednym zabiegu :D Oczywiście seria działa lepiej - ale już jeden dale rezultaty i dodatkowo walczy z cellulitem. Ja jak wypróbowałam to uwierzyć nie mogłam tu szczegóły http://www.cellulitowo.pl/blog/darmowy-artykul.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×