Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Devone

mam grube nogi, help!!!

Polecane posty

Gość Martyniuk
ja mam 170 moje uda 52 a łydki 34 i mi się wydaje że jestem tłuścioch ;p najlepszy sposób to bieganie, bieganie i jeszcze raz bieganie !! nożyce i duuuuuużo schodów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda686
dziewczyny nawet nie wyobrazacie sobie jaka "radosc" mi sprawilyscie tym tematem :) a ja myslalam ze to ja jedna na tym calym swiecie pieknych zgrabnych i smuklych nozek mam takie grube lydki!!!! uda tez nie naleza do najszczuplejszych ale jakos z tym nigdy nie mialam problemu...no ale te lydki...masakra....probowalam ustalic geneze powstania takich wielkich miesni na moich nogach-bo to nie ze tluste(tzn nie sam tluszcz) ale miesniaste obrzydliwie-az kwadratowe ale nie jestem pewna jak to sie stalo-we wczesnej mlodosci bardzo duzo plywalam,cwiczylam i biegalam-to chyba przez to!! do tego mam problem z krazeniem i puchnieciem wiec jak to sie wszystko razem zbierze to jest tragia.blagam znajdzcie i podzielcie sie sposobem na choc drobna korekte tego defektu xxxx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
Moze masz słoniowatość nóg,a odpowiedzialne za to sa pasozyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki010
Witajcie wszystkie dziewczyny i nie tylko . Mam ten sam problem co wy brzuch plaski jak deska a nogi to maskra jakas. mam 172 wz a waze 65 kg. ostatnio odkrylam na interncie bardzo fajne ćwiczenia podziele sie z wami o to ta strona z cwiczeniami :http://pl.ask.com/youtube?q=nogi+cwiczenia&v=jVvQhVU_9_4&qsrc=472 . Bola strasznie nogi i sa zakwasy . Polecam te cwiczenia bo naprawde pomagaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdwdwe
Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety. Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza. "Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą. Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/Nopalin-blonnik-200-tabl./132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A... mnie się podobają dobrze rozwinięte damskie łydki, nawet, jeżeli są grube. Grube, nie znaczy brzydkie. Bardzo często są o wiele piękniejsze od szczupłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, polecam zainteresować się efedryną, jest to środek często używany przez sportowców, który przyczynia się do budowania sylwetki opartej na mięśniach a nie na tłuszczu. Zamówiłam od dziewczyny z forum Ady (kom.731 154 299) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×