Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monika2222

problemy z opalaniem w solarium

Polecane posty

Mam problem z oplaniem się. Dlatego chcę się Was poradzić. Zawsze jak się opalam na łózku to po bokach pleców mam białe plamy. Właśnie wczoraj byłam i znowu to samo... :( W czasie opalania \"przestawiałam\" ręce trochę, ale widocznie albo źle, albo za krótko... I jeszcze problem z... nawet nie wiem jak nazwać tą częśc ciała ;) Chodzi mi o \"górną, pionową\" częśc ramion... Tam też nie mogę się nigdy równomiernie opalić... Powinnam się podnośić na łózku (trudno by bylo bo łóżko niskie ;p ) Możecie mi pomóc? Poradzić jakie \"pozycje\" przyjąc podczas opalania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na solarium nigdy nie opalisz calego cialka :P ja np. mam \"biale\" plamy w okolicach pach, bo nie docieraja tam promienie UV oraz zawsze po opalaniu mam takie \"kolko\" na posladkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myślicie o opalaniu się na tubie? Bo jeszcze tam nie byłam... Też tak opala nierówno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tubie opalasz sie regularnie, ale jest niewygodna .... na samym poczatku mojego chodzenia na solarium chodzilam wlasnie na tube, ale uwierzcie mi- stanie 15 minut w podniesionymi rekami nie jest fajne :) Ale moze warto sie poswiecic ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się do tej pory opalałam na łóżku leżącym z lampami brązującymi. Wczoraj pierwszy raz poszłam na tubę z takimi samymi lampami i postanowiłam, że jeżeli jeszcze będę korzystać z solarium to tylko tuba! Byłam tylko siedem minut, a opaliłam się tak, jakbym była piętnaście na leżącym. W dodatku ładnie, równiutko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×