Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam faceta od nowa

Moja lista wymagan co do przyszlego partnera.... a wasza jaka jest ?

Polecane posty

Gość ostrokrzew
szukam faceta od nowa - a nie szukasz czasem kobiety? Bo ta lista taka... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam faceta od nowa
jezeli zarabiasz tyle ale masz aspiracje na przyszlosc aby wiecej zarobic to ok cenie mezczyzn pracujacych nawet za 800 zl na poczatek nie lubie leni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko znam
paru takich, ale wszyscy juz zaręczeni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciachciach
acha , ciasto potrafie tylko jedno :o ale i tak sie w 75 % lekko mieszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam faceta od nowa
pewnie ze tacy sa lae zazwyczaj pozajmowani a ci ktorzy sie smieja z moich wymagan to zadaje wam pytanie ktory punkt wedlug was z mojej listy jest nemozliwy do spelnienia? moze inteligencja a moze poczucie humoru? a moze hobby? a moze wlasne male mieszkanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciachciach
ostrokrzew --> jestem urodzonym glaskaczem i masazysta ;-) i lubie sie "miziac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert
mysle, ze najtrudniej spelnic te wymagania finansowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najtrudniej widze spelnic warunki romantyka) lojalnosci i wirrnosci slowem:) jak iwdze bo są tacy co chca sluzyc 2 babom naraz bo ona biedna poszła na sex a teraz nie che go oddac tej ktora on kocha a ona jego. dajcie spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam faceta od nowa
1. Wyksztalcenie wyzsze, filologiczne 2. wlasne mieszkanie i samochod 3. zarabiam 2 tys na reke plus korki 4. umiem swietnie gotowac 5. kocham dalekie podroze, kocham sprawiac niespodzianki 6. jestem osoba aktywna, przez 1,5 roku pracowalam jako stewerdessa 7. zaradna 8. uczuciowa i szczera 9. zadbana i ubrana z klasa 10. oczytana, lubie dobry film i ciekawa dyskusje, na bierzaco z polityka 11. hobby, ucze sie obecnie jezyka norweskiego a takze chodze na kurs tanca 12.uprawiam joge a takze regularnie plywam i silownia ps sama bo mam duze wymagania i moj byly facet okazal sie leniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spoko jestem w stanie spelnic 3/4 listy ale nie wiem czy Ty mi bys odpowiadala... moze napiszesz jakie to kobiety maja takie wymagania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danone
na ogol tak jest ze facet w efekcie okazuje sie przeciwienstwem tych wymarzonych cech :D:D zreszta po co planowac lepiej zakochac sie po prostu i juz nie zastanawiac sie nad idealnymi cechami i mozliwymi wadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
ciachciach - ja już mam miziacza :) Który dodatkowo gotuje, sprząta, pamięta o urodzinach, nie wtyka nosa w moją komórkę (nie żeby tam coś było - ale miło z jego strony, ze okazuje zaufanie), wozi moją Mamę, jak trzeba, robi kanapki do szkoły, chociaż sam nie musi wstawać, i jeszcze do tego w komplecie jest genialna Teściowa, która nas dokarmia smakołykami, tudzież sympatyczna reszta rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam faceta od nowa
ale mi nie zalezy abym byla w twoim typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twetii
ja też mam swoją liste : 1 ładna 2 piekna 3 śliczna 4 wszędzie wydepilowana 5 wzrost max 155 6 blondi (na głowie) 7 wesoła bardzo 8 fantastyczna w łóżku 9 WIERNA 10 inteligentna koniecznie (niekoniecznie wykształcona) odpada: 1 zarozumiała 2 gosposia sprzątaczka jeśli spełniasz min 100% masz ciut szansy ;-)) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moze to ty jestes
hyperaktywna a twoj ex jest normalny ? Dlaczego pierzesz brudy publicznie ? Owocnych poszukiwan :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela44
mały komentarz do chlubiącej sie studiami filologicznymi- bieżące , a nie bierzące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam faceta od nowa
rozumiem ze moze cie przerazac moja lista:) moze wolisz kobiety po studiach typu ekonomia, moze wolisz kobiety z innymi zainteresowaniami nie musze byc w typie kazdego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciachciach
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciachciach
no to milego zycia , dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam faceta od nowa
nela, nawet najwiekszy autorytet moze popelnic bledy jak s zybko pisze, powinnas o tym wiedziec:) Bledy z nas kazdy robi i nie czepiaj sie szczegolu.ja czasami robie jak szybko pisze i glosno sie do tgo przyznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktos rani publicznie uzywa fotomontazy wywiadow by dokopac to mowie tez publicznie co mnie boli i jakie sa warunki rozmow z sucza. dziecko duze ma znim gadac a nie sluchac o skrztykaniu w tylku i jej gryzbicach:!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twetii
ehehhehe nie wymagaj od wykształciucha ortografi ;-)) heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żadne wymaanie, ale podobają mi się tajemniczy brązowoocy i inteligentni.................. takie małe zboczenie spowodowane traumą licealną.. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam faceta od nowa
Zapraszam fajnych mezczyzn do dyskusji:) czy jestes w stanie sprostac moim wymaganiom? Jak tak to pisz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi tam obojetne jakie masz studia co robisz.. itd. ale to ze widze jak traktujesz ludzi... nie szukasz mezczyzny tylko robota.. zeby z nim stworzyc fabryke malych robotow chyba... albo nawet dzieci nie lubisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantyczny jeszcze może być..................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam faceta od nowa
Andyx, szukam faceta z krwi i kosci a nie dzieciaka. Wiec jak jestes dzieckiem opusc forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×