Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam faceta od nowa

Moja lista wymagan co do przyszlego partnera.... a wasza jaka jest ?

Polecane posty

Gość to po co sie tu ogłaszasz
takie wypisywanie wymagan to sobie mozesz wiesz gdzie wsadzic. spotykasz kogos jest chemia dogadujecie sie bez słów pełen spontan i jest ok. tak to bedziesz sie umawiac na takie sztuczne randki po czym stwierdzisz ze ten "ideał" nie jest w twoim typie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierz mi ze chcialbym nim byc.. ale moj czas juz minal.. ale widzialem malzenstwa ktore powstaja z typu ludzi jak Ty jestes.. i po prostu nie chce takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twetii
tylko że on ma 100% racji mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-y
do "szukam faceta"... przypomniał mi się stary wątek, "dlaczego jestem sama". Mam 28 lat, jestem zadbana inteligentna, ładna, samodzielna tralalala ale nikt mnie nie chce. Potem prosta odpowiedź o teorii klepania po tyłku itd... może ktoś kojarzy. Chyba nie będzie Ci łatwo, bo jesteś za bardzo "ą i ę" (vide sformuowanie: "lubię dobry film" - niby niepozorne, ale na mnie działa jak płachta na byka). Zobaczysz, tego idealnego faceta sprzątnie Ci brzydsza, ubrana bez klasy i bez samochodu ;) I nie jestem wcale złośliwy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szukam faceta od nowa
pojebało cie doszczetnie. ale masz wymagania! buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Nowym Jorku otwarto nowy sklep, gdzie kobiety mogą wybrać i kupić męża. Przy wejsciu jest wywieszona instrukcja korzystania ze sklepu: - możesz wejść do sklepu tylko jeden raz, - jest 6 pięter, a cechy charakterystyczne mężczyzn zwiększają się z każdym piętrem, - możesz wybrać jakiegolwiek mężczyznę na piętrze lub iść piętro wyżej, - jak wejdziesz wyżej nie możesz już się cofnać. Pewna kobieta decyduje się wejść do sklepu żeby znaleźć tego jedynego. Na pierwszym pięrze wywieszka mówi: Ci mężyzni mają pracę. Kobieta decyduje się wejść wyżej. Na drugim piętrze jest napis: Ci mężczyźni mają pracę i kochają dzieci. Kobieta znów postanawia wyjść wyżej. Na trzecim piętrze jest napisane: Ci mężczyźni mają pracę, kochają dzieci, i są bardzo przystojni. Wow, myśli kobieta, ale postanawia wejść wyżej. Na czwartym piętrze wywieszka mówi: Ci mężczyżni mają pracę, kochają dzieci, są bardzo przystojni i pomagają w pracach domowych. Niesamowite, pomyślala kobieta,z ciężkim sercem odrzuca taką ofertę i postanawia wejść na wyższe piętro. Na piątym piętrze jest napis: Ci mężczyźni mają pracę, kochają dzieci, są bardzo przystojni, pomagają w pracach domowych i są romantyczni Kobietę kusi żeby zostać na tym piętrze, ale decyduje się wejść na ostatnie piętro. Szóste piętro: Jesteś na tym piętrze odwiedząjaca numer 31 456 012, tutaj nie ma mężczyzn, to piętro istnieje tylko żeby pokazać że kobiecie nigdy nie dogodzisz. Dziekujemy za odwiedziny w naszym sklepie. Na przeciwko tego sklepu zostal otwarty Sklep \"żon\". Na pierwszym piętrze są kobiety, które kochają sex. Na drugim pietrze są kobiety, które kochają sex i są bogate. Piętra od trzeciego do szóstego NIGDY nie odwiedził żaden facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co sie tu ogłaszasz
no wlasnie bo ta brzydsza jest normalna, nie stawia wymagan normalnosc naturalnosc ot co a nie taka "ą" "ę" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twetii
k-y bingo dla nas a dla szukajacej wibrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-y
Echh no i co się bulwersujesz? Przecież Ci nie chciałem pojechać, a tylko zainteresował mnie temat. Chodziło mi o to, że mężczyźni - chyba nie tylko ja - cenią sobie spontaniczność i naturalność, a nie sztuczną, windowaną egzaltację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli nie pasuje ci ten temat to zmieniasz,proste. Chcesz atakowac to atakuj ale nie mnie :) Zapraszam fajnych facetow do dyskusji, ktorzy tez maja wymagania od kobiety! Ja spelnie wiekszosc z nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twetii
moje tęż spełniasz ???????? wszystkie ???????? niemożliwe nie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emeryt kafeteryjny
zycze miłej masturbacji do końca zycia nie masz szans na taki elementarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co sie tu ogłaszasz
i myslisz ze tutaj znajdziesz takiego? desperatka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twetii
ale ty niczego poza zarozumialstwem niereprezentujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co sie tu ogłaszasz
naprawde atrakcyjna kobieta nie szuka faceta na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
Ona ma wymagania co do rzeczy nieistotnych :) Żeby umiał ciasto piec? A po co? Kucharka ma być, czy facet? Żaden mężczyzna nie będzie w stanie spełnić wymagania, by był jednocześnie kumplem, mężem, ojcem, podporą finansową, gosposią, modelem, kochankiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co piszesz jest takie troche zimne :( Człowieka nie można oceniać jak lyżwiarza figurowego umie gotować +50 pkt ma ciekawe hobby +30 pkt uuuuu :( ale ma pieprzyk na nosie -15 pkt uuuuuu :( nie zna się na flamandzkiej literaturze neoklasyczystycznej -50 pkt po czym podliczyć punkciki i wyłonić zwycięsce. Życie to nie gra w której trzeba coś komuś ciągle udowadniać, bo jak nie masz znajomych, super ciekawego hobby(czytaj taniec towarzyski), nie uprawiam cool sportu (czyt. capoeira lub jazda konna) itd. to jestes gorszy, przegrany. Miłość to poświęcenie a nie promocja stacji benzynowej na której uzbierane punkty można wymienić na pluszową maskotkę (made in China).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima2
a ja mam 23 latka i studiuje staram sie dbac o siebie mam poczucie humoru jestem spokojna jestem zaradna gotowac umiem a jak mi na komis zalezy to pojde za ta osoba w ogień mam czasem złe dni i jetsem jak wulkan czasami bałaganie( mialam dwóch partnerów nie pija i nie pale mam prawo jazdy jestem uparta, co wada i zaleta i kto mnie chce:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Lekarz Psychiatra
Droga Autorko topiku. Ja nie neguję, że wymienione przez Ciebie cechy/możliwości przyszłego Twojego faceta są nie do osiągnięcia. Są i bardzo często spotykane. Chociażby na tym forum. Dwaj użytkownicy spełniają prawie wszystkie wymienione prze Ciebie punkty z listy. Owi użytkownicy to: - Summaries vel TMT vel Tomuś - Yagon Zainteresuj się proszę owymi Panami i zważ, że oni - podobnie jak Ty - posiadają wysokie wymagania co do swoich przyszłych-niedoszłych wymarzonych partnerek. Na przykład Summaries nie lubi mimoz bez charakteru (chciałby piękną kobietę niczym Wenus). Natomiast Yagon jest bardzo pobożny i na pewno już za życia uczyni Cię świętą. Do zastosowania od razu. Pozdrawiam normalnie Pan Lekarz Psychiatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima2
mama narzeka a tata chwali jak sie boje to placze albo spie boje sie psów i ptaków ciągle cos gubie ale milo sobie zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobis
moja lista 1 mam lubiec z nim rozmawiac, miec o czym i sie dobrze w jego towarzystwie czuc 2 ma miec wyzsze wyksztalecnie i pracowac 3 ma miec jakas pasje 4 ma byc odpowiedzialny 5 ma nie palic 6 ma byc katolikiem to moje wymogi, duzo facetów ktorych znam je spelnia:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumnariess
nie rozumie czemu dla autorki tak ważne jest wykształcenie. czy ona mysli, ze jak skonczyla filologię to moze uważać się za bog wie co? A tak naprawdę to glupia pusta panienka. Ciekawe z iloma facetami juz spala. Jednego bylego juz ma w kazdym razie lafirynda. porządni facei szukają dziewic/szanujących sie kobiet a nie takich ladacznic jak ty, wiec mozesz sobie te swoje wymagania wiesz gdzie wsadzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×