Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość no to załóżmy temat

prezent na dzien ojca

Polecane posty

Gość rolinko
Ojcu w tym roku w prezencie kupiłem w sferisie wideorejestrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny pomysł na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tata chyba dostanie wejściówkę na tor wyścigowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Bardo fajne pomysły na prezenty :) ja mojemu tacie chyba zamówie model mercedesa z https://allegro.pl/kategoria/kolekcje?string=mercedes Zawsze mówił, że chciałby czerwony model mercedesa i akurat znalazłam :) Myslę, ze się ucieszy. Od wielu lat kolekcjonuje samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibracja
Przeglądaliście już ofertę na stronie https://www.superprezenty.pl/dzien-ojca ? Mają tam naprawdę wiele ciekawych pomysłów na prezent, z pewnością znajdziecie tam coś, co przypadnie wam do gustu, a w szczególności waszym Ojcom. Rejs ekskluzywnym jachtem, a może trening squasha? Sama zastanawiam się, jaki prezent podarować swojemu tacie w tegoroczny Dzień Ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój Tata dostanie w tym roku koszulkę z wełną owczą woolmed. Praktyczny prezent dla miłośnika wędkowania jak mój Tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flynt
Ja raczej staram się by prezent ucieszył osobę obdarowaną i nie wylądował w szafie czy szufladzie.Na dzień ojca kupiłam fajny zegarek https://zegarkiimoda.pl/ .Myślę ,że się spodoba, tym bardziej ,że wiem ,że tata rozglądał się za zegarkiem, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubi dobrą whisky to na pewno butelką tego trunku nie pogardzi. Sprawdź na http://squadwhisky.pl mają duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Jakiś gadżet i do tego koszulkę albo bluzę z jakimś osobistym nadrukiem. Zlecisz takie coś w drukarni A3extra z Poznania. Najlepiej wybrać jakieś zdjęcie albo swój własny wzór, taki spersonalizowany. Mężczyźni wbrew pozorom bywają sentymentalni. Taki nadruk zdjęcia rodzinnego może się spodobać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

Zabierz tatę na tor wyścigowy i zafunduj mu przejażdżkę jakims sportowym samochodem po torze  np  lambo,ferrari czy jakimś bolidem 🙂 powenien byc zadowolony i przy tym spedzicie troche czasu razem. Zeby mieć pewnosć dostępnych aut lepiej jest wczesniej zarezerwowac taki przejazd. Korzystałam z tego wiec polecam na prawde fajne doświadczenie bardzo duży wybór aut i torów o różnych długościach więc. a wiec pozostaje  tylko kupic zapiąć pasy i jechać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Polecam koszulkę woolmed. Mój tata dostał taką w zeszłym roku. Chwali sobie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio swojemu kupiłam perfumy i w sumie widzę, że się spodobały, bo często je od niego czułam :d Już sprawdzony zapach, więc w razie czego wiem co szykować w tym roku 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Jak prezent na dzień ojca to tylko voucher na przejazd sportowym autem. Niech tatusiowie przeżyją chwile szaleństwa. Emocje i adrenalina zostaną zapamiętane na długo 🙂  W Devil-Cars mają duży wybór aut, na pewno każdy znajdzie odpowiednie dla siebie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda

Mi mama podrzuciła pomysł na prezent na dzień ojca i kupuje mu voucher na strzelnicę progun we wrocławiu. Faceci to lubią takie zabawy, a tata na działce sobie z wiatrówki strzela do puszek to może mu się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma

Ja mojemu tacie zamówiłam już koszulę z receapl i jestem bardzo zadowolona. Jakość super!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia k

Była i koszula i strzelnica, no przeciez nie będę powtarzać tych samych prezentów. Miałam totalną pustkę w głowie, nie wiedziałam czy w ogóle coś uda mi sie wymyślić, a jednak prezent jest już w drodze do mnie https://www.superwnetrze.pl/wentylator-wielofunkcyjny-z-nawilzaczem-sencor-sfn-9011sl-srebrny,t162663.html i kupiłam go przez czysty przypadek, bo zamawiałam dla siebie akcesoria łazienkowe blomus i zerknęłam na promocje. Tak go znalazłam, a że tata jest tzw sercowcem i bardzo źle znosi tak upalne dni to ten wentylator z nawilżaczem naprawdę przyda mu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Ja z bratem złożyliśmy się na czytnik inkbook explore, tata jest molem książkowym więc prezent będzie na pewno trafiony 😄 sama mam ten czytnik więc jestem pewna że mu się spodoba :333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

My kupilismy wielki kosz z siostra ze slodyczami. Taki jak tutaj: https://smaczajama.pl/pl/c/Prezenty-na-Dzien-Ojca/215

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek

Kosz ze słodyczami fajny dla łasucha 🙂 Mój tata z kolei dostał rejs wędkarski z Wędkarstwo i Turystyka Morska “ROSA VENTORUM”  z Kołobrzegu. Organizuja fajne wyprawy wędkarskie. Byłem z nimi na jednej i tak mi się spodobało, że postanowiłem coś takiego sprezentować tacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek98

Ja swojemu tacie zawsze kupuję jakieś kosmetyki do brody, bo ma bzika na punkcie zarostu. W tym roku kupiłem mu zestaw kosmetyków Masveri i mega się ucieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję ojcu sportowego smrtwatcha Garett bo wiem, że mu się takie podobają tylko jakoś sam nie może się zebrać żeby kupić. Jeszcze nie wiem dokładnie jaki model ale chyba złoże się z siostrą i kupimy już taki lepszy Sport 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku kupiłam dla taty zestaw jego ulubionych kosmetyków Masveri. Fajny, praktyczny prezent z którego na pewno będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku mój tata zażyczył sobie irygator od haxe 😜 Stwierdził, że mu się przyda, a jakiś jego kolega ma i poleca, bo ma ciśnienie, które nie rani dziąseł ale czyści bardzo dokładnie wszystkie przestrzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×