Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość no to załóżmy temat

prezent na dzien ojca

Polecane posty

Gość no to załóżmy temat

???jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi26
Kiedy dzień ojca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martoosha
heh,dam mu znoszona koszule po moim chlopaku ,tak jak on mi dal koszulke po mlodszej step siostrze na dzien dziecka....fajnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh życie życie...
Faje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny prezent
na www.koszulki.com są świetne koszulki z napisem "Najfajniejszy tata na świecie" czy "Super tata" moim zdaniem super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie że macie tatusiów
:( a ja mam 22 lata i nie znam swojego taty,widziałam tylko na zdjęciu. Rodzice rozstali się gdy miałam kilka miesięcy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś pysznego zróbcie
Tacie wiecie co lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
ja kupie dobre winko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juras
Moze tak jak ktos polecil wyzej jakas wode albo dezodorant z nowej serii AXE? bardzo ladnie pachna i sa w przystepnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
A co w tym roku dajecie swoim ojcom? Ja się zastanawiam miedzy prezentem przeżyciem, np. jazdą jakimś wyścigowym samochodem, a ciekawym gadżetem z zakresu motoryzacji. Co wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że gadżet z zakresu motoryzacji na pewno ucieszyłby większość panów. Ja np. zastanawiam się czy nie podarować tacie przenośnego systemu nawigacyjnego ponieważ tata dużo podróżuje i na pewno tego rodzaju upominek bardzo by mu się przydał. Poza tym widziałam kilka modeli takich nawigatorów na medialux.pl w okazyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że nawigacja lub radio samochodowe byłoby w takim przypadku bardzo dobrym pomysłem na prezent. Jeśli oczywiście jeszcze nie ma czegoś takiego w samochodzie. Ewentualnie jeszcze cb radio. Możesz sobie zajrzeć na hadron.pl - tam sa takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Wiesz co, przeżycie to niezły pomysł :) zależy co lubi Twój tata ostatnio szukając prezentu dla swojego taty, znalazłam bardzo fajną polerkę do samochodu na electro.pl jest w całkiem niezłej cenie, mężczyźni dbają o samochody jak o dziecko więc myślę, że taki gadżet będzie w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny.. teraz modne są zakupy w gruperze. Można kupić wszystko 50% taniej, znajomi byli ostatnio w międzyzdrojach na 3 dni za 200 zl (hotel z wyzywieniem i z roznymi bajerami). To na prawde działa ! w grupie taniej ;-) http://cl.system3.pl/?webid=3EFC0893B193ECDBD08BBD58B2C357B4 wystarczy podac imie meila i wybrać miasto w ktorym chcecie kupować taniej;-) Po zalogowaniu będziecie otrzymywały ciekawe oferty na swoja poczte. Jeśli się nie spodoba mozna się wypisac ;-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Fajna sprawa ten antyradar. Mój ojciec jest fanem wszystkiego co się łączy z motoryzacją i samochodami. Ja myślę albo nad radiem CB albo polerką do auta. Dzisiaj sprawdzałam ile takie rzeczy kosztują i na electro.pl całkiem w porządku ceny. Wygląda na to że będzie mnie stać na taki gadżedziarski prezent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):):):):):):):):):):)
Mój tata dostanie to co chce czyli zamówiliśmy pare rzeczy do jego pasieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GASLAMP
jesli lubi się dobrze ubrać i dba o swój wygląd to polecam poszetkę z monogramem (ozdobna chusteczka wkładana do górnej kieszonki w marynarce) tutaj dostepne i poszetki i hafty, dodatkowo eleganckie pudełko w cenie pudełko http://www.poszetka.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radio samochodowe? O widzicie to jest pomysł :) A ja cały czas nastawiona byłam na nawigację jakąś ale taki radioodtwarzacz bardziej mi się podoba. I nawet tam gdzie już orientowałam się w sprawie nawigacji (na magicznej planecie) jest spory wybór rakiego sprzętu więc chyba do nich jeszcze napiszę, żeby dokładnie i dobrze dobrać go do samochodu taty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
A co powiecie na bardziej oryginalny prezent, jak np. grill ogrodowy? Wydaje mi się, że taki prezent może się przydać całej rodzinie ;) Na stronie broilking.pl widziałam ciekawe grille, które idealnie nadają się na prezent. Wydaje mi się, że każdy ojciec byłby zadowolony z takiego podarunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] fajny prezent nawww.koszulki.com są świetne koszulki z napisem "Najfajniejszy tata na świecie" czy "Super tata" moim zdaniem super. tak, kupila taka koszulke swojemu tacie. z jak duma ja nosil. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy50
A co powiesz np na dobrą nalewke? Chyba każdy ojciec ucieszyłby się z takiego prezentu,tym bardziej że święto coraz bliżej. Jak chcesz to mogę polecić dobry sklep www.ZdroweNalewki.pl gdzie doradzą w wyborze czegoś odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ojciec interesuje się fotografią. Ponieważ nie stać mnie na nic ze sprzętu - aparat czy obiektyw, postanowiłam kupić torbę na aparat fotograficzny. Prezent praktyczny i w sumie nie taki drogi. znalazłam taką na magicznaplaneta.pl, pewnie zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×