Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monika2222

lekkie perfumy na lato...

Polecane posty

Poradźcie jakieś lekkie perfumy na lato... O jakimś owocowym zapachu... A może mgiełki? Albo woda toaletowa? Mam zamiar sobie coś kupić ale zupełnie nie mam pojęcia. Normalnie to używam hugo bossa women... Ale teraz wolę coś lżejszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Escada - Sunset Heat
uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_Prawdziwa
L'eau par Kenzo Green tea - E. Arden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga bo w lecie perfumy moga powodowac przebarwienia na skorze. ja latem lubie wszelkiego rodzaju mgielki do ciala :) a perfumy tylko wieczorem i na wlosy :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci rush 2 jest dosc lekki z bossa spodobal mi sie femme-tez lekki lacoste touch of spring nawet nawet w zeszlym roku uzywalam czegos laury biagotti ale zupelnie mi wypadlo z glowy jak sie zwalo najlzejsze ze wszystkich ktore wymienilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calvin Klein - One świeżutkie i lekkie, takie cytrusowe troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lacoste Inspiration Moschino Couture Fun Chabel Chance Escada (nie pamietam nazwy, zolto-rozowe opakowanie) CK Eternity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
a ja uzywam juz kilka lat ESCADE- te limitowane edycje. One zazwyczaj sa bardzo owocowe i leciutkie i takie bardziej dziewczęce. Aktualnie w tym roku jest to ESCADA -SUNSET HEAT,ale praktycznie co roku wychodzi nowa edycja. MI osobiście bardziej opowiada edycja sprzed 2 lat- ESCADA ROCK'IN RIO-ale to juz jest do dostania tylko na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
acha za escade w perfumeri- Sephora lu Douglas za 50 ml płaci sie ok 180 zł. Na allegro mozna dostac za ta cene nawet 100 ml,ale to juz wtedy trzeba znac ten zapach , bo przeciez na oko nie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
zgadza się ESCADA jest bardzo letnia, delikatna i owocowo-kwiatowa natomiast JENNIFER LOPOEZ ta różowa butelka albo niebiesko-czerwona są kwiatowo-owocowe i ta właśnie mam :) te sa moimi hitami, nie tylko na lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
cena w perfumerii to ok.150-190zl no ale tam masz pewność ze oryginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
hmm chociaż może i ponad dwie stówy- dawano nie oglądałam perfum o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam DKNY Be Delicious. Przyjemny, lekki,świeży zapach. W rozsądnej cenie można go dostać na www.zapachowiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×