Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagata

Jak nosic arafatkę?

Polecane posty

Niedawno kupilam sobie arafatke. jest swietna. tylko mam maly problem... jak ja nosic? dziewczyny, pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi26
FU jak można cos takiego nosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz też trochę ją skręcić i luźno zakręcić na szyi :P ale masz jeszcze kilka miesiecy na poćwiczenie w domu :P ogólnie fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsdfgfdx
to po co sobie a kupilas? :o ani to ładne ani oryginalne ani nawet niemodne, a na dodatek nie wiesz co to jest. okrec sobie wokol dupy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glany są oki :) ale arafatka.......:O ani kobieca, ani męska.....ja nosiłam ją 15 lat temu jak byłam czymś w rodzaju hipiso-punka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widzisz....jak bedziesz miała 27 lat, to napisz, co sadzisz o arafatkacjh;) a teraz nos sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........9
nie nosi sie arafatki jak sie nie wie po co i jak..... ehhhh ten pęd za modą....i innymi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkbkbb
nie jestem w temacie... rozumeim tylko tyle że noszenie arafatki ma w sobei jakiś sens poza tym że jest/nie jest (nieodpowiednie skreślić) ozdobą. Ktos się wypowie na ten temat czy owieje to cisza milczenia i tajemnicy?? P.S. nie mysle jej nosić ale ciekawa jestem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........9
jest ozdobą, ale poza tym wyraża pewien światopogląd, przynajmniej w moich czasach wyrażała czyli gdy parę lat lat temu (jej to juz 9)zaczynałam liceum. moje stwierdzenie co do tego że nie wiesz nie noś, odnosiło sie przede wszystkim do tego, że jeżeli che sie coś nosić to powinno się wiedzieć to zanim sie kupi, uważam że zakupywanie czegoś, o czym nawet nie ma sie pojęcia jakto nosić jest po prostu zabawne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkbkbb
ale powiedz dokładnie o co chodzi. to że to pewien znak sama się domyslam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnachatka
j e b jak mozesz? idz sie zbiczowac w ramach pokuty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heregw
tak zbiczuj sie mokra araftka,to bedzie pokuta dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22on87
Miałyście udzielić odpowiedzi na temat jak ja złożyć by fajnie wyglądała itp. a nie pieprzyć tępe wywody kto powinien je nosić i jakie wartości ukazuje. dobrze ze wy wiedziałyście odrazu jak się do niej zabrać. zasrane cwaniary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×