Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co o nim myślicie

Facet bez ambicji???

Polecane posty

Gość radzę...
...poszukac mlodszego, bo to stary kawaler po 30, oni tak juz mają!!!! Wiem bo mialam podobnego i ciagnelam ten zwiazek zupelnie niepotrzebnie, ale on mną manipulował , a ja byalam się tego zakonczyć. Doprowadzil do tego ze razem zamieszkalismy w mieszkaniu od moich rodzicow i wtedy to dopiero wyszlo szydlo z worka jaki on naprawdę jest! Zero bez ambicji, leń i cham! Musialam mu gotowac prac itp. Calymi daniami siedzielismy w domu, bo szkoda kasy zeby gdzies wyjsc, np. do kina czy na kręgle. On pracowal po 8 godzin dziennie, wolne soboty i niedziele. Po pracy zasiadal w fotelu i oglądał mecze i TVN24. A ja zasuwalam na 3 etatach...studia dzienne, praca, i jeszcze zajmowanie się domem (czyt, uslugiwanie swemu panu i władcy). No a w nocy sex, bo jak nie bylo seksu to się obrazal i mowil ze go nie kocham! Nie wytrzymalam i w koncu ucieklam do rodzicow. I tobie tez radzę uciekaja od tego gościa szybko i nie ogladaj sie za siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam tak samo jak
"radzę..." IDENTYCZNIE Laska, zostaw go i układaj sobie życie po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzę...
calymi dniami to znaczy jak ja mialam jakies wolne co bylo rzadkością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o nim myślicie
no i dzis sie z nim pokłóciłam:( bez sensu taki związek...on ciągle sprawdza np ile ja odłozyłam pieniędzy bo mamy wyjechac na wczasy we wrzesniu razem, a ja dzis byłam odebrac okulary ( bo juz słabo widziałam w starych) a on z awanturą na co ja tyle kasy wydaje i ze to był zbędny wydatek!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekaj
nie wiem nad czym się zastanawiasz byc z kimś takim :O uciekaj gdzie pieprz rośnie :P ... prawdziwy facet to taki który zadba i potrafi utrzymac swoją kobietę ... kobieta może pracowac ale nie musi ... oczywiście nigdy nie zgodziłabym się siedziec tylkow domu chociaż lubie ... ale czasem do ludiz też trzeba wyjśc .... w moim związku to ja podchodze bardziej racjonalnie do życia a mój facet uczy mnie że jak czasme zaszalejmy świat sie nie zawali .. i całkiem to jets przyjemne ;) ...od ól roku nie praucje (choroba) ... i mój facet sam powiedział że dopoki całkiem nie bede zdrowa nie musz epracowac ..on spokojnie zarobi na nas oboje ..to sie nazywa facet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o nim myślicie
ja rozumiem, ze takie czasy, ze czasami pensja faceta nie wystarcza , tylko ze on nie robi nic ( a ma mozliwosc) zeby zarabiac wiecej ale takze zeby sie w tej pracy rozijac...ale nie!! serio wole juz byc sama:(on ma jakis uraz do tej kasy czy co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj nieco inny
moj facet ma 30 i tez nie chce slubu, ale nie dlatego, ze mu zal kasy. poprostu uwaza , ze mu to do szczescia nie jest potrzebne. Zawodowo jest bardzo ambitny. Poza tym inteligentny i poliglota. Zawsze mnie wspiera, nie zaluje pieniedzy na nic. Chyba ta jego pracowitosc i inteligencja tak mnie w nim pociagaja:) Za to Twoj facet z brakiem ambicji jest malo przekonujacy. Gdyby chociaz Cie wspieral, dopingowal. Zastanow sie dobrze, czy wlasnie z kims takim chcesz spedzic zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o nim myślicie
on chce slubu i to własnie mnie dziwi troszke bo jestesmy razem 5 miesięcy a on juz o tym wspomina, ma u mnie juz sporo rzeczy ( płyty, opony ziomowe,drukarka i jakies inne rzeczy), sporo czasu spędza u mnie...i ciągle mówi ze np tu zienimy okna na plastikowe a tu damy taką podłoge, jakby był pewnien juz ze ze mna bedzie! chce slubu ale nie wesela bo to za duzo kosztuje:(a ja nawet nie wiem czy z nim chce byc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstyd i obciach
Jesteś łatwa pewnie i dlatego facet się nie stara, bo ma wszystko na tacy podane. Dopiero pół roku razem a wy już pewnie od dawna razem sypiacie, więc nic dziwnego. Dopiero pół roku, a ty już mu dałaś. Więc ma cię za łatwą i też mało ambitną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o nim myślicie
chwileczke!!!!!! a gdzie ja napisałam, ze z nim sypiam??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj nieco inny
cos mi sie zdaje, ze szuka lokum za free, bo mieszkanie z rodzicami juz mu nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstyd i obciach
Napisałaś: nie ma u niego warunków żeby TO robić, więc przesiaduje u ciebie. Czyli się bzykacie - taki wniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o nim myślicie
ale ja tez mieszkam z rodzicami....tzn mamy dom i góra jest cała wolna, poza tym ja nie mam rodzenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimma
za granica malo kto robi magistra, bo najwazniejsze jest doswiadczenie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o nim myślicie
nie ma gdzie tego robic ale tego nie robimy u mnie!!!!! nie jestem łatwa i nie obrazaj mnie!!!!! nie przespałam sie z nim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstyd i obciach
Znalazł sobie łatwą dziewczynkę, która momentalnie przed nim nogi rozłożyła i jeszcze ma całe wolne piętro, więc wykorzystuje przychylność losu :) Nie dość, że mu daje dupy, to jeszcze mieszkanko mu zapewni - więc facet sie cieszy i próbóje złapać ją na żonę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o nim myślicie
ile razy mam Ci powtarzac ze sie z nim nie przespałam nigdy!!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstyd i obciach
Teraz to już widzę. Przepraszam. Porządna z ciebie dziewczyna. Znajdź sobie lepszego. Szacunek dla ciebie. Bardzo dobrze, że z nim nie spałaś. To się ceni, że nie jesteś łatwa. A może on właśnie chce łatwej. Nie dałaś mu przez pół roku i on traci motywację żeby cię zdobywać, bo boi się, że możesz być cnotką-niewydymką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o nim myślicie
chodzi o to ze tak powiedział bo sie ciągle do mnie dobiera a ja nie mam ochoty na niego....myslałam ze moze wspólne wakacje....ale tekst nie pójdziemy do mnie ( bo chciałam zobaczyc jak mieszka i poznac jego rodzine) bo nie mamy tam warunków zeby TO robic (czyli całowanie sie, pieszczoty i moze kiedys sex)to mnie załamało:( z kim ja sie spotykam i jak on mnie traktuje????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiek bez zębów
to buraj jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o nim myślicie
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×