Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Animia

Co do jedzenia na osiemnastkę?

Polecane posty

Chętnie posłucham (a właściwie to poczytam :P) co mi poradzicie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm... Cóż:D... Chciałabym ,żeby impreza troszkę potrwała. Zresztą towarzystwo względnie spokojne. Ok. 20 osób. Ale nic z salonów, po prostu przyjśc, pojeść, pogatać, popić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oprócz chipsów to i coś upichcone :). Częśćrzeczy będzie mi przygotowywać mama, ale sama też potrafię coś niecoś przyrządzić i tak pomyślałam, że może macie jakieś złote rady, przepisy na jakieś zakąski czy pyszne dania na ciepło itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka_swojego_kochanka
ja Ci powiem, że na 18-nastkach wzięcie mają szybkie przekąski typu kanapeczki, chipsy, ciasteczka, paluszki. Oczywiście, konkretne żarełko na cieplo tez musi byc, ale raczej na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapeczki - pokrojona bagietka lub krakersy na to wędlina lub ser żółty + dodatki kolorowe i zdrowe (zielenina, salata, pomidor, ogorek czy cuś) ewentualnie masło z dodatkami na kanapki (majeranek, curry, papryka, czosnek itp, zeby bylo kolorowo) salatka selsr naciowy + paluszki krabowe + majonez na ciepło na 20 osób...coś preferujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorka, ale w miezyczasie4 miałam wyjazd i generalnie przepraszam, że nie odpisałam. Na ciepło to względnie normalnie. Jakiś kurczak, ewentualnie pizza, mieloneczy tam piersi z pieczarkami i serem. Gorzej właśnie z zakąskami. Chociaż dobrymi przepisami na dania główne też nie pogardzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gedi
1.płaty śledziowe ,solone,opłukać ze 2 razy,pokroić na małe fragmenty(w poprzek) dodać śmietankę 12%(kwaśną),ociupinkę cukru,zetrzeć jabłko,kwaśne!,dokładnie wymieszac,trochę pieprzu.wyłożyć na bbbbbbbbbardzo głęboki talerz..........2.szparagi zielone na 3 minuty do wrzątku wyjąc na talerz położyć na nich boczek(boczek w plaastracccch wcześniej przesmarzyć na patelni aż będzie rumiany)położyć ser (mozzarella),do piekarnika na ok.15 min...............jak się ser zrumieni jeST OK GERARD JEDLIŃSKI szef kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felixja
cześć za kilka miesięcy kończe lat 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felixja
co na meu wybrać Z tej okazji dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
z bułek odciąć 1/3 ,wydrążyc miąższ i wysmarować srodek oliwą z rozgniecionym czosnkiem.Napelnic je usmazonym farszem z pieczarek i cebulki.Posypać startym żółtym serem i zapiec ok15 minut.Przed podaniem polać ketchupem.wygodne bo mozna przygotowac wcześniej a farsz nawet poprzedniego dnia.Na ok15 bułek potrzeba kg pieczarek.Potrawa tania i syta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×