Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ooliwka

Zrobiłam test ciążowy, czy teraz będzie inaczej?

Polecane posty

Cześć dziewczyny, dziś zrobiłam test ciążowy i wyszedł mi pozytywny, 2 ładne różowe kreseczki. Jeszcze nie wiem jak to jest być w ciąży, ale muszę się powoli przyzwyczajać. A wy jak się czujecie, jak zareagowałyście na wiadomość, że będziecie miały dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...........ja się czułam przez całą ciążę jak młody bóg..........no.........może poza sapaniem gdzieś tak od 6 m-ca;). Na ciążę zareagowałam płaczem - ale to nie były łzy rozpaczy a szczęścia ponieważ o Dzidzię (Bozia wynagrodziła mi wcześniejsze starania Dwójką na raz;)) staraliśmy się ponad 5 lat. Gdy byłam w ciąży - pomimo, że moje zachowanie się zmieniło niemal od razu - nadal nie wierzyłam, że to ciąża:) dlatego też tak bardzo emocjonalnie zareagowałam na drugi test potwierdzający wynik pierwszego.......:) Jedynie finał nie był wymarzony, ale na szczęście wszystko powoli zaczyna wracać do normy:), a świat - pomimo wszelkich \"niedogodności\" związanych z rozwojem i wychowaniem Dzieci - ma cały czas kolor różowy:). Gdy już jestem w 100% mamą stwierdzam, że Dzieci to dopełnienie mojego życia - teraz jestem już naprawdę w pełni szczęśliwa:):):). Nie odpowiem Ci na pytanie jak to jest być w ciąży - bo to tylko moje subiektywne odczucia i refleksje, a każda Kobieta jednak emocjonalnie ten stan odbiera inaczej:) - zresztą........sama zobaczysz jak to jest być w ciąży:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To piękne co napisałaś. Ja dalej moe mogę w to uwierzyć, ale miałam chyba więcej szczęścia niż Ty, gdyż nie starałam się z meżem, ale podeszłam do tego na luzie i udało się po 1,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia87
mam pytanie, czy na tescie ciazowym wychodzi jeden pasek niebieski a jeden rozowy czy to bez znaczenia? bo na opakowaniu jest jeden pasek niebieski a jeden rozowy..... zrobilam test, wyszedy negatywny, ale w miejscu gdzie na instrukcji byl niebieski pasek mi pojawil sie rozowy... i nie wiem, czy to ma jakies znaczenie czy raczej jest to bez roznicy..., :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzestna
ale wytłumacz mi wyszły dwie kreski czy jedna, bo jesli dwie to nie ma znaczenia jakiego koloru , czyli jestes w ciąży , nawet jesli ta druga ci wyszła bledsza i nie od razu , wiem z własnego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia87
do chrzestna: nie nie, wyszla mi jedna kreska przy literce C wiec wynik negatywny, ale chodzi mi o to czy kolor kresek jest bez znaczenia.... bo na instrukcji przy literce C byla niebieska kreska a mi wyszla rozowa... ale to chyba bez znacvzenia.... dzieki z gory :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzestna
to nie jestes w ciazy :) a kolor , sama niewiem , jak robilam przy pierwszym dziecku test to kolorki były 2 niebieski i rózowy , a za drugim razem kolorki były tez 2 tylko ze takie same , rózowe :) , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorki zależą od testu, jaki się robi:) Ja miałam 2 różowe- test robiłam 2 razy- pół godziny beczałam ze szczęścia:) ehhh wspaniałe przezycie wiedzieć, że coś tam w Tobie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bycie w ciąży?...- Cudowne uczucie! Mały człowiek pod sercem. Totalna magia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×