Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Witam:) Posiedziałam wczoraj trochę w pracy, więc mam nadzieję, że dzisiaj uda mi się zdążyć na 18:00, ale to jeszcze nie jest pewne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wilczek...zabierz swoja kumpele z nami:) o..kuzwa...własnie, co sie stalo ze masz taka \"stopke\"? jesli chodzi o dziesiejszy dzien to prawdopodobnie namowie mojego znajomego to tez przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, my postaramy się przyjść chociaż na godzinkę, bo małż ma trohcę zaległej roboty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa... - przyjdź koniecznie, poszukamy razem:) Ty nowego modelu, ja nowego Wilka, tym razem prawdziwego, a nie jakąś podróbkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze trzeba kusic:))))czasami to sie na cos przydaje....poza tym ostatnio obok naszego stolu , jak bylismy z wilczkiem i rapim, graly takie nowe modele...... strejowa...to zapraszamy chociaz na chwile...w razie czego masz do mnie nr tel....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuzwa to mozemy sie umowic gdzies w centrum to razem pojedziemy jesli chcesz? napewno dostaniesz sie tam autobusem 86 80 99 w strone retkinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór . A owszem, dziś też była imprezka. Było nas siedem osób, jak \"Siedmiu samurajów\". Tylko jeden samuraj nie chciał miecza brać do ręki i nie chciał walczyć. Nie wiem czy go liczyć. Ale - dołączyli Strejowie. Bardzo, bardzo sympatyczni ludzie, no może z wyjątkiem jednego wątku - małżonek Strejowej za dobrze gra w bilard. Niestety przegrałem. Rapi... Ty się też bój. Bój się podwójnie, bo my trenujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacząłem się zastanawiać - i co dalej..... Przecież nie chcemy zostać klubikiem bilardowym. Może nadszedł czas, aby pomyśleć również o czymś innym ? I w ten sposób, delikatnie podrzucam różne warianty : ----- ploteczki w Łódzkiej Palmiarni (Wilczek by miał w końcu bliżej) ----- kręgle na Pomorskiej (trochę droższa rozrywka) ----- w przyszłą sobotę (11.08), gdyby była ładna pogoda, wypad poza miasto na lipcówkę (nowsza wersja majówki), tzn. piknik z grami i zabawami. Póki jest jeszcze lato. Co Wy na to ? A może macie też inne pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero przed chwilą przeczytałam, że mnie ominie i że ominęła:( , może dobrze przynajmniej obyło się bez zgryzot i zazdrości. Ostatnio rzadko podglądam, pracuje w systemie mocno absurdalnym. pozdrawiam. nie mam pomysłu co mogłabym tu napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . Jestem pierwszy.... chociaż tu jestem pierwszy. Sympatyczni Strejowie wczoraj stanowczo przepłaciliście składkowe, jakieś 2-3 złote. Następnym razem należy Wam się piwo. Szlemik jest bardzo dokładny, wprost uwielbia liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piękny piątkowy poranek. Widzę, że spotkanie sie udało - i bardzo dobrze:)) I że szkolicie sie w expresowym tempie - tez bardzo dobrze. I w ogóle bardzo dobrze... Mialem jechac nad morze, ale pogoda jest do kitu :(( Cos muszę wykombinować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i dzisiaj ja częstuje - zestaw obowiazkowy dla wszystkich - tort i szampan. W zestawie nieobowiazkowym jest ponadto piwko, winko, wodeczka (to z alkoholi) oraz sałatiki (z miesem i bez), dania gorące i zimne i wogóle jest full wypas :)) Tak wiec bierzcie, jedzcie i pijcie. Ja zaraz uciekam na rower. A wieczorem zapraszam na imprezkę do Płocka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć rapi... Czyżbyś miał wczoraj imprezkę i picie z jedzeniem Ci zostało. Nie przekupisz nas, negocjujemy z zawodowcem aby Cię załatwił w ..........bilarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, co ty Szlemik - myslisz, ze zostawilbym dla Was resztki /lol i /foszka. Daj spokoj - wszystko swieze, a glowna impreza jest dzisiaj :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz... zaraz....tort i szampan ? A może Ty masz jakieś święto, imieniny wykluczam (sprawdziłem w kalendarzu), może urodziny ? Przyznaj się......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....a może mimo deszczu , świat stał się bardzo piękny i szykuje się wieczór kawalerski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, super było Was poznać, szkoda, że nie mogliśmy za bardzo zostać dłużej, ale co się odwlecze... na pewno będą jeszcze okazje :) Rapi, czyżby urodziny? tort, alkohol... drogą dedukcji można wysnuć takie wnioski :) jak tak to wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Strejowa. Cała przyjemność po naszej stronie. Cześć o kuźwa... (Znasz bajkę o plotce.... no to słuchaj...) RAPI SIĘ ŻENI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×