Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Cześć Wilczek... Możliwe, że rapi... zrobił jakieś przygotowania, chciał Wam zrobić miłą niespodziankę i wyszedł na ....(?). Trudno stało się, życie toczy się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć o kuźwa.... Ja za 30 min znikam. Lecz ok. godziny 12-13 wracam i będę tu długo, ponieważ jutro prawie mnie tu nie będzie. Dlaczego będę \"dlugo\" ? Mam do zakomunikowania i obgadania dwie sprawy organizacyjne. Fajnie by było, gdybyśmy na forum mogli zrobić pewne uzgodnienia. Sprawa dotyczy najbliższej soboty i 15 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie niestety dziewczyny nie chcialy abym je podwiozl...ale polecam sie nastepnym razem....szlemik dzieki za takie slodzenie, ale to naprawde dla mnie przyjemnosc jak moge komus pomoc a tak w ogole jak wam minal weekend?? czesc o_kuzwa_ja_pierdziele..co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris... - dzięki za propozycję:) O kuźwa - co się stało? Napisz, zadzwoń, wyjdź ze mną na piwo, cokolwiek! Potrzebujesz pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, cześć, dziś robię za kurę domową, więc niewiele siedzę przy kompie :/ o kuzwa, coś się stało? jak coś to dawaj znać, pocieszyciel ze mnie marny, ale ostatecznie ujdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Wilczku, bardzo dziękuję za propozycję:) na pewno skorzystam, ale nie dzisiaj, bo muszę w końcu odrobić zaległe lekcje:) A co się stało? No cóż....właściwie nic takiego. Dam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ...dziewczyny zabierzmy o kuzwe gdzies...to napewno jej przejdzie....zawsze dobrze jest spotkac sie z kims i wtedy wszystko mija...chociaz na krotki czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jutro wymieniają mi okna, będzie szalony bałagan, ale może wpadnijcie do mnie wieczorkiem?:) Popodziwiacie moje wymarzone okienka, na które czekałam prawie 5 miesięcy.... A i jakieś piwko się znajdzie:) I piesek do przytulenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.... dopiero wrocilam do Lodzi:) co tam u Was??? wilczku czy to ta parapetówa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznan....niestety wyjazd sluzbowy...system informatyczny nam polecial.... szef rano do mnie zadzwonil ze musimy tam jechac ;(((, a ja juz bylam spakowana zeby jechac w inne miejsce:( normalnie weekend do kitu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuzwa...to co z tym poprawianiem stosunkow??co sie stalo???nie poprawily sie w weekend????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliweczka - napisz coś do mnie na maila, to prześlę adres:) Ona... - to jeszcze nie parapetówa, tylko poprawianie nastroju:) O kuźwa - mam na czym odtwarzać, to był drugi zakup:) Dojedziesz \"14\" lub \"13\" albo autobuskami: \"77\",\"75\", \"70\", dość blisko \"96\" albo \"3\". Jakby co, wyjdę. Nie wiem, do której będą mi jutro robli te okna, ale chyba nie aż tak długo, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×