Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

ona... - to juz teraz wiem, że nie:) oliweczka - a może Ty posiadasz tymczasowy domek z tworzywa sztucznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my niestety odpadamy, dziś dłuuugo w pracy, jutro noc w robocie, ech.... no i nawet jakbym chciała to namiotu nie mam żeby Wam użyczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn jeszcze go nie ma ale juz wiem kto powinien go miec....jak tylko sie do niego dodzwonie to dam wam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlip, chlip - piesa nie mogę zostawić od dzisiaj, dopiero od jutra wieczorem:( I co mam biedna z nim zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orientowalem sie co do namiotu - pole namiotowe jest gdzies z boku na placu ze scena, miejsc nie zabraknie, bo jak cos to porzesuwaja barierki i powiekszaja pole. Ok. 10zl za namiot, beda jakies szafki na przechowanie cennych rzeczy (np. dokumentow), od jutra rana bedzie beczkowoz z woda (jesli chodzi o prysznice to moze byc ciezko ale nie wiem). No to kiedy przjezdzacie?? o kuzwa - szkoda ze Cie nie bedzie ale zycze udanego wieczoru :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dziewczyna jest poza Łodzią, wraca jutro:( A na pole z psiakiem to mnie nie wpuszczą na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczulka
POPIERAM AUTORKĘ TOPIKU!!! to co? zaczynamy imprezkę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie paczulka moze sie przylaczysz - zalozycielem jest szlemik, ja tu tylko jestem goscinnie :)) jak byscie nie dali rady dotrzec dzisiaj to przyjedzcie jutro - tylko wczesniej - rozbije sie namioty, przejdzie na starowke na piwko, a pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam intensywnie... Dziewczyny, jesli mi się uda, to o której jedziecie i gdzie się umawiamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×