Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

o kuzwa masz swoje cv?? a propo facetów to jezeli zalatwie ci te prace to tutaj ich jest SPORO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę... Jest juz pierwszy chętny do okien;) Rapi, bardzo dziękuję, w takim razie poczekam ze sprzątaniem:D A zwierza też mógłbyś mi wykapać? Jesli chodzi o poprawiny - myslę, że jak już wszyscy będą mogli, to zrobimy jakąś imprezkę - ma być przecież parapetówa, to może przed malowaniem ścian:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris... Myślę, że będę wyrazicielem wszystkich topikowców: Dowcipy fajne, ale chcielibyśmy i Ciebie poczytać. Proszę, nie zostawiaj mnie samego .... Co Ty sądzisz o sobocie? Może w końcu się poznamy ? Strejowa... A co Wy sądzicie o wspólnej sobocie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, Kris69 - kiedy dasz się poznać? Bez obaw, nie będziemy Cię zmuszać do szorowania moich okien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o weekend to raczej nie bede mogl;(ale w tygodniu chetnie sie spotkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zuzanna.. Jeśli chodzi o sobotę, to poproście dzieci do pilnowania \"wnuków\". W przyszłości im odpracujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze zuzanna
dzieciaki sa na wyjezdzie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam---- jest jeszcze otwarty temat 15 sierpnia. Jest to środa - ale dzień wolny od pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc...ja moge pomoc umyc okna:)to bedzie za to ze wczoraj nie moglam przyjsc:) jakby cos to macie moj mail w preferencjach:) uciekam pracowac dalej rapi78, cos mi gg przestalo dzialac i niewiem dlaczego;(dlatego nic nie odpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, u nas praca, praca, wieczorem to już nic mi się zupełnie nie chciało ostatnio :( więc nawet nie wchodziłam na topik. co do soboty to jeszcze nie wiemy czy nie wyjedziemy do rodziny, bo wyjątkowo cały weekend mam wolny. ale w tygodniu, jak nie będę w pracy, jak najbardziej można się spotkać ona a co to za praca, co są sami faceci?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jezeli cos wykombinujecie w tygodniu to ja jestem chetny....co do srody to tez jeszcze niewiem ale napewno do niedzieli sie okresle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze zuzanna
a szczeniaki maja dopiero tydzien to samych ich nie zostawimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wilczku to kiedy mamy sie zjawic zeby umyc okna??to moze chlopaki niech myja okna a ja wykapie zwierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może zrobię zaraz połączoną z myciem okien imprezkę pod hasłem \"Przyjemne z pożytecznym\" :D A za jakiś czas wielkie malowanie ścian:D I grupowe skrobanie parkietu:D Ech... pomarzyć zawsze można;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze jestem, mało aktywna ale jestem ;) aaa, zapomnaiłam, słuchajcie, czy ktoś z was robił prawo jazdy w Łodzi i może polecić jakąś szkołę, właśnie przeglądam sieć, ale tego tyle jest... a opinii jak na lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca, ja zerkam od czasu do czasu;) Mam pomysł na pierwsza nagrodę: trzykrotne przebiegnięcie się z moim niedźwiadkiem po schodach:D Widziałaś wczoraj, jakie to wspaniałe przeżycie, prawda?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio niedzwiadek jest piekny i biega tez niezle:) strejowa, moj brat jezdzil u WOTA i powiedzial ze instruktorzy byli spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , wszyscy pewnie są, tylko zajęci. Ja np. teraz znikam bo mam samochód do odebrania z warsztatu. Pa pa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×