Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Witam ponownie.. Tak jak wcześniej pisałem, mam dwie wiadomości. Pierwsza. Stokrotka... wraca 13 sierpnia do Łodzi. Niestety nic nie załatwiła w sprawie 15 sierpnia, szkoda. Chciałbym poznać Wasze zdanie : ---Czy robimy całodzienną imprezką ? ---Czy mam zacząć coś działać ? ---Czy ktoś ma jakieś pomysły lub propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona... - wysłałam, nie dostałaś? ok, jeszcze raz:) o kuźwa... - nie mam pojęcia, za skrzyżowaniem Rydza-Śmigłego i Przybyszewskiego, zawsze mogę po ciebie wyjść. Czy ktoś jeszcze się pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć szlemiku. Mówi się trudno. Oczywiście chyba coś wymyślimy na tego 15-ego:) Imprezka całodniowa jak najbardziej. Mi by pasowało gdzieś nad wodą, gdzie mogłabym popływać kajakiem. Może nawet moglibyśmy zorganizować takie wyścigi kajakiem albo rowerkiem wodnym (byłoby śmiesznie bo wolniej płynie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlemiku, myslę, że przy takiej pogodzie (o ile się utrzyma), to koniecznie coś na powietrzu:) Ale nie znam Łodzi ani okolic, więc trudno mi coś konkretnego zaproponować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz druga wiadomość. Zbliżają się ciepłe dni i kończy pomału lato. W najbliższą sobotę, biorę - kocyk, prowiant, pieska, i inne przydatne rzeczy, wsiadam w samochód i jadę za miasto. Może będzie las i polana, może będzie woda i plaża, tego jeszcze nie wiem, improwizacja. Kto miałby ochotę się przyłączyć. Ograniczeń co do ilości osób nie ma - bo choć u mnie są tylko 4 wolne miejsca - to z tego co się zorientowałem, samochodów na naszym topiku jest dostatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kuzwa...zaraz cos znajde to wysle ci:) wilczku, dzieki dostalam adresik:) szlemik-->>a jak daleka wycieczke planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o najbliższą sobotę, myślałem oczywiście o pikniku na świeżym powietrzu. Ja mogę jechać samochodem, nie muszę pić piwa - trochę się do takiej roli przyzwyczaiłem. Poza tym to chyba wygodniej dla pozostałych. To może być 20 km za Łodzią w lesie lub 60 km od Łodzi na plaży. Można by pograć, pobawić się ....itd a przy okazji omówić ewentualne szczegóły dotyczące 15 sierpnia, mam pare pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wezme fotke.....powiem Ci co i jak....i obgadamy to wszystko :) bo jest jeszcze kilka rzeczy do obgadania, oczywiscie jezeli chodzi o niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×