Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Hmmm. ona..., a więcej fotek/ofert/ludzików nie masz? Nie musi być wysoki... Za to niewątpliwie musi posiadać wiele innych zalet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki to jasne ze sie znajda.. ale nie moge za nich odpowiadac...bo wiadomo jacy sa ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znowu...... Nieraz się zastanawiam - szyję na maszynie, szyję w ręku, przesadzam i pielęgnuję kwiatki,.....itp..itp .........Czy ja już zniewieściałem ? .........Czy to niedługo nastąpi ? Dziewczyny, nie chciałem Wam przeszkadzać w Waszej wymianie informacji, bo to raczej mnie nie dotyczyło. Jutro - jak wcześniej wspomniałem, mam trudny dzień a czasu mało. Poza tym, pewnie to będzie ciąg dalszy \"wymiany informacji\", nie chcę Was krępować. Ale dziękuję Wilczek.. za zaproszenie. kris... -- Staram się weekendy mieć urozmaicone. W sobotę spotkanie z rodziną, wspomnienia z Anglii, zdjęcia, itp. W niedzielę wędrówka po lasach dłutowskich, były też jeziora. Kris... Taka wędrówka idealna na kaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuzwa a jakiej szukasz pracy??? szlemik, jasne ze nas nie krepujesz a poza tym twoje rady tez nam sie przydadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro, mam ciężki dzień - bo obowiązków jak zazwyczaj a samochód daje na przegląd. Jeśli chodzi o tramwaje i autobusy, to jestem analfabeta. W razie czego mam tel Wilczka, a o której się umówiliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję.... robi wrażenie............ Gdy Szlemikowa wyjeżdżała - robiliśmy to samo z tamtym rejonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam wszystkich uszczęśliwiono mnie informacją, że potrwa to cały dzień (od 10 rano!). Ale nie martwmy się, jeśli w domku będzie jeszcze uniemozliwiający konwersację bałagan, znajdziemy jakis lokalik obok:) Ja zaraz znikam i już cały dzien będę w domku, więc zapraszam, o której Wam pasuje. Ona... - możesz podesłac mój adres Oliweczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlemik - mam maszynę i czasami coś uszyję, więc jeśli Cię to uspokoi, zawsze moge Cię wyręczyć:) Ale do kwiatków ręki nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, ja mapki nie widziałam, więc nie ocenię:) tramwaje:13,14 = pierwszy przystanek za Śmigłego-Rydza i Przybyszewskiego (od Piłsudskiego) 3 = to samo (ale przystanek jest w innym miejscu) autobusy: 70,75,77 = drugi przystanek za tym skrzyżowaniem 96 = pierwszy prezystanek za tym skrzyżowaniem Jesli ktoś jedzie od drugiej strony, prosze o kontakt (telefon, bo juz mnie tu właściwie nie ma):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×