Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

wow, wygralem piwko :)) a tak poza tym to czemu ja nie mam maila?? Czuje sie pominiety :(( eh... biore sie za robote, bo widze ze nic tu po mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma ani mówiących po khmersku ani handlujących kambodżańskimi brzankami? Szkoda:( To może ktoś mi powi eprzynajmniej, jak zrobić lao-lao? Ja już się żegnam na dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja witam was wszystkich tak pozno w nocy:) jakos dzis nie moge zasnac rapi--mam popsiuty tel i dlatego nie odpisalam nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! dzien dobry!!! Juz po porannej kawie? Bo ja tak :-) ona -- alez wszyscy o Tobie pamietamy!! Tylko juz uschnelismy z tesknoty i dlatego nie piszemy...... Czekamy na Twoj powrot! I serdeczne dzieki za pozdrowienia via e-mail !! Oliweczka -- hej! fajnie, ze wpadlas. Wybierasz sie na turniej bilardowy 10.11 ??? wilczek -- co ty tak z ta egzotyka?? Jakie gadajace po khmersku brzanki??? :-O I co to jest lao lao??? Wybierasz sie do \"zlotego trojkata\" czy co?? strejowa -- fajnie, ze wpadniecie na billard! rapi, szlemik, robotopik, marzanna, kuzwa, solamina, i inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko 🌼 Ja za kawą to tak średnio - dziś jeszcze nie piłam. Konkurs powiadasz... nic mi do głowy nie przychodzi :) A te jakieś cudaczne brzanki to mi sie tylko z grzankami kojażą :P:P Swoją drogą - zjadłabym :D Grzankę oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) bezimienna - brzankę też można zjeść, na przykład po usmażeniu;) stokrotko - są brzanki: sumatrzańska, purpurowa, pięciopręga, zielona (inaczej mosiężna), różowa i kambodżańska właśnie. Zależy mi na tej ostatniej... Lao-lao to domowej roboty wódka z Kambodży. Khmerski to język urzędowy w Kambodży... Po co mi te dziwne rzeczy, opowiem, jak się spotkamy:) Nigdzie się nie wybieram, chyba że ktoś zasponsoruje mi podróż;) Hmmm... to byłoby nawet mile widziane:D:D Na początek może do Krakowa... W tę sobotę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzanka rekinia, wysmukła, mszysta... poddaję się, rezygnuję z brzanki, musiałabym jechać po nią do Częstochowy:(. Pozostaje khmerski i lao-lao:D Chyba że znajdzie się mówiącu po khmersku akwarysta, który zasponsoruje mi podróż do Krakowa i na drogę zabierze butelkę lao-lao...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek -- dzieki za info o brzankach, niestety nie znam sie na rybach, a egzotycznych to juz w ogole :-( a do Kambodzy na pewno pojedziesz bo marzenia sie spelniaja :-) Na razie do Krakowa, tez dobrze i tez na K :-D bezimmiena -- to co pijesz od rana?? I mam konkurs, ciekawe czy ktos zgadnia...:-) o grzankach :-D Prosze opisac jak wygladaja telegrzanki (z bajki o Teletubisiach) ??? :-D (haha, ciekawe czy ktos wie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile dobrze pamiętam (nie to, żebym była taka młodziutka:P:D, ale mam trzy siostrzenice...), to one sie usmiechają... i oczka mają... brrr... Makabryczne trochę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z rana to pijam mocną herbatkę:) W ogóle jestem wielką miłośniczką herbaty:D:D Kocham, uwielbiam, wypijam ogromne ilości :) Teletubisów nie oglądam - rząd mi nie pozwala :P:P :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek -- bravo!! :-D masz piwo!! A telegrzanka wyglada tak: http://www.pbs.org/parents/birthdays/teletubbies/images/food_toast.jpg bezimienna -- ja tez jestem herbaciana..:-) tylko teraz jakos zaczelam pic kawe, a raczej mleko i cukier z kawa..:-) a jaka lubisz herbaty? zielone? czerwone? czarne? biale? :-) ja czasami pije zielona jasminowa...mmmm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×