Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

o kuźwa...-> odnoszę wrażenie, że jesteś wścibska:P:D Cóż, wilki to przecież drapieżniki:D:D I prosze nie kpić, tylko współczuc mi z powodu utraty telefonu z numerami moich ulubionych sekciarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam widze ze niezle wilczku zaimprezowalas:) a czy widzialas się z ...????chyba wiesz o kogo chodzi?? kuzwa, jak tam samopoczucie juz lepiej???a czy w ogole odbierasz poczte???ale nie chodzi mi o skrzynke email.... stokrotka, marzanna, a wy nie imprezowalyscie wczoraj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ona...30// hmm... nie jestem pewna, czy dobrze się domyślam, o kogo chodzi... Ale jeśli tak, to tak:D Jak się tam bawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie szykuję plakaty informujące o castingu;) Tylko nie mam jeszcze pełnego składu jury...;) Pisze się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, kto był taki nierozważny? Tylko spokojnie, policz do dziesięciu, oddychając głęboko... Niestty, mam imprezkę... Ale zawsze możesz wpaść do mnie na imprezkę działową;) W końcu chciałam cię wczoraj zrekrutować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowni Państwo, z przykrością zawiadamiam, że czas mojego samozwańczego dyżuru dobiega końca. Proszę o wyrozumiałośc względem mojej dzisiejszej ospałości i monotematyczności, wszak jestem w otchłani rozpaczy... Życzę Państwu wielu miłych i owocnych chwil w czasie najbliższego weekendu. Załączam serdeczne pozdrowienia. ---------------------------------------------------- pa, pa stokrotko, marzanno, kuźwo, ona pa, szpiegu, jeśli tu zajrzałeś;) Idę rozlepiać plakaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie dzieje w tej Polsce,..... wilczku czytalam maila:))) widze ze.....no to juz nic nie bede pisala na ten temat a gdzie podzial sie rapi???no i przeciez enowa tez byla na koncercie, czy wy ja spotkaliscie??? pozdrawiam i ide zaraz lulac, bo po wczorajszej nocy w centrum londynu to dzis trzeba sie wczesniej polozyc:)a tutaj juz 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ogłaszam wszem i wobec iż jest to mój ostatni wpis na forum. Niestety. Ponieważ nie będę się tu już udzielać to muszę oddać swoje stanowisko vice. Kto chętny na jego objęcie? Proszę się zgłaszać. Forumowicze wybiorą. Oczywiście nie oznacza to, że nie będziemy się już widywać:) Gdyby ktoś chciał mnie teraz opieprzyć to wyjaśniam iż właśnie się przeprowadzam do miejsca gdzie pozbawiona będę tej przyjemności jaką jest internet. Dlatego też was opuszczam:( Jest mi tak samo przykro jak wam:( Trzymajcie się forumowicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Kuzwa...Smutno że opuszczasz nas ;), ale zmiany są nieodłączną częścią życia. Mam nadzieję, że będzie Ci dobrze w nowym miejscu.:) Nie zapominaj tylko o Chińskiej Sekcie i trzymam za słowo, że będziesz się z nami widywać. :) Topik utracił zacnego forumowicza :( ale może kiedyś znowu podłączysz się do netu :) Wilczku...przykro z powodu utraconych rzeczy:( Mam nadzieje, że jednak zabawa na koncercie zrekopensowała straty :) Pozdrów Siostre Wilczka, chyba chciała tego wyjazdu więc to dla niej dobra wiadomośc:) Ech, zmiany zmiany na topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WNIOSEK ------------------------------------------------------------------------------------ Wnioskuje o przyznanie dla o kuzwy ja pierdziele honorowego tytułu "vice prezes topiku" , w zasłudze za wkład w rozwój Cińskiej Sekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×