Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Hej! wilczek -- bylas na koncercie? kuzwa -- jak tam nastroj? Wiem, ze pogoda nie sprzyja ale u nas jest tylko jedna licencja na smecenie i obecnie posiada ja marzanna. Musice sie dogadac czy ci ja przekaze? ona -- ale ty sie londynujesz :-) fanie masz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszyscy jeszcze śpią... Niektórzy dobrze mają, a ja muszę się męczyć w takim stanie... I to bez telefonu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, Stokrotko 🌼 byłam, stąd te straty... Moja ulubiona bluza! :( I jedyny telefon... 😭 I w dodatku ktoś może mnie oskarżyć o zadanie ran kąsanych;) Czy wiesz, ile za to grozi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak... chociaż nie zagrali mojego ulubionego kawałka... chyba nie zagrali, bo się niestety odrobinę spóźniłam... Za to niektórzy doczekali się swojego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napaść z użyciem ostrego narzędzia? Oj, brzmi groźnie;) Chyba mnie odizolują od społeczeństwa, cobym nikogo już nie pogryzła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wścieklizna? Kto wie... tak się jakoś nieswojo czuję dzisiaj;) Już widzę napisy: \"Uwaga, wściekły wilczek\":D Może powinnam powiesić sobie taką tabliczkę na drzwiach wejściowych? Sąsiadki i tak już traktują mnie jak uosobienie zła absolutnego... Niektóre żegnają się nawet na mój widok;) Zaraz, zaraz, w przypadku wścieklizny ma się wodowstręt, a mnie bardzo chce się pić dzisiaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto ma dzisiaj dyzur? Jeśli nikt nie został wyznaczony (vice zaniedbuje swoje obowiązki... tylko nie donieście, że się skarżę, wiecie, jaka vice jest agresywna;) ), zgłaszam się na ochotnika:) Jestem zbyt przygnębiona wczorajszymi stratami, by pracować...;) Tylko nie wymagajcie, bym organizowała konkursy... Dzisiaj przekracza to moje możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwołuję poszukiwania szczeniaczka... Siostra wyjeżdża... Czyżby doszła do podobnego wniosku, jak sąsiadki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszyscy wystraszyli się mojej rzekomej wścieklizny:( Nikt już nie chce ze mną rozmawiać... Czuję się taka samotna:( Niech mnie ktoś przytuli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona chyba się cieszy;) Właśnie się dowiedziałam, że dzisiaj czeka mnie nalot osób z mojej firmy... Ponoć już przed miesiącem ich zaprosiłam... Dziwne... Nie przypominam sobie:o Może powiem im o wściekliźnie? Istnieje szansa, że się wystraszą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stokrotko-> nie bedę musiała sie dogadywać z marzanną bo moja deprecha trwała może jakąś godzinkę:D Tylko się zmobilizowałam:D wilczek-> jak mogłaś na to pozwolić wilczku? A gdzie miałaś swojego bodyguarda w postaci Twojej siostry??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzonna jesienna
o Kuźwa chińska sekta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bodyguard zaniemógł:D Jak mogłam pozwolić sobie na gryzienie czy na kradzież telefonu? Jeśli chodzi o telefon, to sobie nie pozwalałam... Innym tym bardziej, a i tak zniknął:( Jeśli chodzi o gryzienie, czasami sobie na to pozwalam:D Chociaż wczoraj nie miałam takiegoo zamiaru... Jakoś tak wyszło... Mam nadzieję, że ofiara dochodzi do zdrowia...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzanna... -> nie zjadłam, tylko pogryzłam;) Przeciez jestem jaroszką:D o kuźwa...-> Myślisz, że niegroźne? Zdaje się, że krew się polała...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, vice twierdzi, że trzeba mnie pilnować... Cóż, muszę się dostosować:D Chyba rozpiszę casting na bodyguarda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×