Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

ja tez dopisuje sie do listy, ale w Lodzi bede obecna dopiero poznym wieczorem- to moze jeszcze zdaze na te alternatywna sobotnia impreze??? 1. rapi78 2. ona..30// 3....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie dopisuje, czekam na opis gdzie i o ktorej godzinie sie spotykacie 1. rapi78 2. ona..30// 3./oliweczka/ 4..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Miłego poniedziałku 🌼 Jak to alternatywna impreza??? A kto mnie nauczy grać w bilard? :P :) No ja wiem... boicie się mojego ciasta :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedzialek:)czyli kolejny początek tygodnia czesc bezimienna:) ja akurat nie boje sie Twojego ciasta, ale niestety w godzinach popoludniowych nie bedzie mnie Łodzi(wracam dopiero poznym wieczorem), dlatego zapisalam sie na alternatywna liste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja tez się świetnie bawiłam na Straszkach - patrotyzm lokalny wszak zobowiązuje;) Oliweczka - szkoda:(, miałam nadzieję, że się w końcu poznamy... A poza tym w sobotę (dzięki, Ona...!) i wczoraj przeżyłam miłe chwile mściwej satysfakcji, mimo że na co dzień jestem raczej milusim wilczkiem;) Nawet nie podejrzewałam się o takie pokłady okrucieństwa i złośliwości;) Weekend był zatem wyjątkowo udany:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ludziska:D Co słychać w tym \"pięknym\" kraju?:D Już na samym początku muszę was rozczarować:( Muszę się wypisać z sobotniej imprezy ponieważ mam urodziny mojego chrześniaka, więc małe szanse abym się pojawiła na turnieju:( Wieczorem na imprezę alternatywną też raczej nie przyjdę bo się boję rapiego78:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich - z ta alternatywna impreza to troche mnie wczoraj ponioslo - tak jak i na basenie :)). Eh... tak mi przeszlo przez mysl, ze moze zamiast na bilarda przejdziemy sie na piwko. Generalnie spotkanie jest tylko jedno - organizowane przez prezesa i nie ma zadnej alternatywy. Niestety dzis wieczorem wyjezdzam i nie wiem czy do soboty wroce. Postawcie przy moim nick\'u znak zapytania. Jak sie do piatku nie odezwe to mnie nie liczcie. Dobra - jade do domu sie pakowac... Pozdrawiam wszystkich i zycze milego tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć wszystkim, słuchajcie, to może lepiej ustalić inny termin, jak się pokolei towarzystwo wykrusza? ja wieczorem w sobotę odpadam, bo idę do pracy, więc niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tzn ze nie ma sobotniego wyjscia ? niestety na turniej sie nie wyrobie a wyjsc to bym gdzies chciala tak ok 20:) rapi78 co ty tak sie wycofujesz?najpierw z jednej imprezki, nastepnie sam zapowiadasz liste organizujac druga imprezke a w koncu dowiadujemy sie ze chyba cie nie bedzie na zadnej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. Wobec rezygnacji 4 osób i niepewnego udziału piątej osoby - sobotni turniej odwołany. Nie ma sensu organizować turniej dla 4-5 osób. Czułem się niezręcznie odwołując rezerwację, bo właściciele zaczęli rozgłaszać, iż w sobotę będzie impreza zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( A ja już zapowiedziałam w pracy, że stawię się 17-go... Trudno - będzie chyba jeszcze okazja :):) Może ktoś z Was wybiera się na ostatni pożegnalny przed roczną przerwą koncert Myslovitz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szlemiku przeciez na liscie jest wiecej niz 5 osob:) bezimienna- takie imprezy czesto sie u nas zdazaja to nie ma problemu ze niedlugo bedzie napewno nastepna co do myslovitz to ja z checia bym sie wybrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, nie ma turnieju? Czyli wciąż mogę trenować? na Myslovitz chciałabym póść, ale jeszcze nie wiem, czy dam radę. W niedzielę jest Tymoteusz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ja na Myslovitz baaaardzo chcę, nikogo ze znajomych namówić nie mogę, więc cała nadzieja w Was :):) W akcie desperacji - pójdę sama :) Miłego dnia - dziś robota pali mi się w rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Myslovitz byłam w zeszłą sobotę... Grali we Wrocławiu przed Kultem. Było świetnie, więc myslę, że warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani! rzadko zagladam ale ciagle jakies sprawy, i do tego jeszcze wyjazdy. szlemik -- niestety nie mam z kim zostawic juniora, tak sie ulozylo, ze 10-go wszyscy maja jakies imprezy. Na turniej (jesli sie odbedzie) moge wpasc na godzinke i to z malym. bezimienna - tez koncert Myslovitz chodzi mi po glowie, ale niestety z przyczyn opisanych powyzej nie bede mogla pojsc..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Bezimienna - skoro nie ma turnieju, będę na Myslovitz:) Marzanna - nic straconego, będą inne imprezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!:) Mam do odstąpienia GRATIS zaproszenie dwuosobowe na Galę Przedsiębiorczości Społecznej,która odbędzie się w Filharmonii Łódzkiej,17 listopada.br.,godz.19.00. Galę uświetni Michał Bajor.Da swój recital. SPRAWA jest pilna,ponieważ zaproszenie można odebrać(osobiście)tylko DO JUTRA tj.9 listopada,w Towarzystwie Przyjaciół Niepełnosprawnych w Łodzi ul.Zawiszy Czarnego 22 Gdyby ktoś chciał skorzystać z zaproszenia,a nie mógł by się osobiście udać po nie,można ustalić telefonicznie formę dostarczenia. Nr.tel. 42/616-06-20 Resztę szczegółów podam na maila.Mój adres jest pod nickiem. Proszę nie zmarnować szansy,pozdrawiam.🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ależ mi się chce spać no i w ogóle co tu takie pustki na topiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ostatnio nie mam czasu, żeby się udzielać. Tak to już jest jak człowiek weźmie się za siebie porządnie to brakuje czasu na to czy tamto. A tak w ogóle to niedługo znów wyjeżdżam bo mi się spodobało za granicą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Chyba na koncercie to tylko ja się bwiłam z tego towarzystwa :) Oj będzie brakować Myslovitz przez ten rok na scenie muzycznej, oj będzie... Zagrali pięknie, lirycznie i rockowo. Osobiście - byłam zachwycona i nadal pozostaję pod wielkim wrażeniem :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) jestem dzisiaj troszkę śpiąca, więc pewnie rzadko będę zaglądać;) Na Myslovitz nie dotarłam:(, ale i tak bawiłam się dobrze w ten weekend:D Poza tym zapisałam się na jogę i po pierwszych zajęciach jestem troszkę połamana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×