Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alalla

czy ktos z was mial stanik silikonowy??

Polecane posty

Gość alalla

czy dobrze sie trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trzyma sie, ale jak zaczynasz tanczyc, jest goraco, to sie niestety odkleja - przynajmniej ja tak mialam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
Moja kolezanka miala na swoim slubie i bardzo go poleca dlatego samam go sobie kupuję:) Mam nadzieje ze mowimy o takim samym gdzie sa tylko miseczki, które sie przyklej ado biustu bo jeśli tak to naprawde warto go kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalla
tak chodzi mi o miseczki same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie
a one nie spadną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handy
moja koleżanka miała taki na weselu i była zadowolona, nie spadał jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
ja miałam i lezy w szafie :o po pierwsze to strasznie obciąża piersi, któe idą w dół masakrycznie... ja nie polecam poza tym odklejaja się ja nawet ani razu nei założyłma do sukienki, tylko przymierzałam, wydane pieniądze w błoto, może do gorsetu jeszcze ujdzie ale do sukienki zwiewnej raczej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam, dobrze się trzyma i fajnie wygląda, jeden minus - nosiłam go w upały i piersi się pod spodem spociły i \"zmacerowały\", bo przewiewne to to nie jest. Na pewno nie na codzień, ale na jakieś okazje jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka0123
Czesc.Ja ostatnio kupilam sobie taki silikonowy stanik.Ale nie taki samoprzylepny tylko z silikonowym paskiem z tylu i dopinanymi ramiaczkami no i miseczki oczywiscie tez silikonowe(nosi sie go jak bardotke).Jestem bardzo zadowolona bo nie ma problemu ze cos sie przesunie czy odpadnie zupelnie.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×