Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evlenka specjalistka

jaki jest Wasz ulubiony sklep/marka??

Polecane posty

Gość mmmaaarrrtttaaaaa
ORSEY,H&M,MANGO,RESERVED,ni nasza polska moda-LUMPEKS!!Czasem takie fajne perelki sie trafiaja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre rady .....
wszystkie sie w cu=iucholandach ubieracie?? bo trudno mi uwierzyc ze kazda nosi ciuchy ktore wcale do najtanszych nie naleza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Różnych Sklepach Kupuje . :) ale moje ulubione to.. Zara :) H&M :) New Yorker :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotoryzowana
Clinique, Lancome, Kenzo, ArtDeco, La Roche Posay, Dermika, Kadus. Logitech, Canon, AMD, Ericsson, Samsung, Electrolux. Mazda, Subaru, Lexus (japońszczyzna mnie kręci, w tym sushi). Z win południowoafrykańskie, chilijskie, mołdawskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solar, simple, mango Marc&Spencer, Zara, Jackpot, Mexx, Kapphal, Bata, Venezia, TT Bagatt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrunia
kappahl cubus new yorker&amisu diverse go sport c&a h&m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keck
Reserved, h&m, troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....kotecek.....
1. River Island 2. Zara, Bershka 3. H&M 4. New Yorker 5. Esprit 6. Morgan 7. Promod 8. Orsay ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mój ulubiony sklep http://jeremy-scott.pl/ Mają tam po prostu przecudowne buty! I do tego o kilka dyszek taniej niż w sklepie stacjonarnym, więc się opłaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię Eobuwie - sklep. Myślę, że mają fajny wybór ciekawych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony sklep to Andy-fashion. Jeśli chodzi o ciuchy. Mają naprawdę dobre materiały. Kurtki skórzane, futra naturalne, kożuchy, ale też galanteria skórzana i skórzane torby. O! Torby to mają naprawdę mega! Niepowtarzalne wzory i wytrzymałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklapu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupuję na allinside.pl. Kupuję tam bardzo dużo ubrań, ale tez czasem jakąś elektroniką czy sprzęt do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię Eobuwie. Podoba mi się, że mogę tam wybierać w różnych markach. I buty i torebki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venkaa
Ja tam odpuściłam sobie sieciówki, słaba jakość odzieży i w dodatku drogo . Ostatnio przerzuciłam się i zaczęłam robić zakupy w sklepach online. Jak szukałam sukienki na sylwestra trafiłam do sklepu internetowego LEJDI, ogólnie duży wybór ciężko się zdecydować itp. ale przekonało mnie to , że szyją ubrania pod wymiar. Przesłałam na maila swoje wymiary i model sukienki, po 3 dniach miałam u siebie sukienkę, jest dopasowana idealnie no i oczywiście piękna!! polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malllaa
ostatnio trafiłam do Nico pod Poznaniem - wielki sklep multibrandingowy...i generalnei jak weszłam to nie wiedziałam za co złapać! dużo ubrań, świetne marki a ceny były konkurencyjne! polecam jeżeli się szuka eleganckiej i wyjątkowej kreacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
H&M-z serii L.O.G.G.,Studio,Premium Orsay-sukienki,żakiety Deep-sukienki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ulubiona marka to HEHO! kto nie znam niech sprawdzi http://www.heho.com.pl tak udanych czapek zimowych nie kupiłem nigdy:) jako druga ulubiona marka to adidas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolskiRock
Factory for live! Wszystkie marki w jendym miejscu średnio o 25% taniej... czy istnieje jakiś powód, by kupować ciuchy w innym miejscu? Zwłaszcza odkąd w stolicy otworzyli trasę Toruńską factory na annopolu to najłatwiej osiągalna galeria w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×