Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta8

Szukam proszku do prania Bold 2w1

Polecane posty

Gość vvevkavv
Ja jestem b zadowolona z boldu,poszukuję go w polsce ,ale nigdzie go nie ma.Przywiozłam sobie parę butelek z irlandii,najładniejszy zapach fioletowy,bardzo długo pachnie,nie potrzeba już płynu do płukania,zresztą u nas nie ma tak pachnącego płynu jak pachnie bold,a najważniejsze -bardzo dobrze dopiera,jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poolaa
u mnie we włoszech bolt i dasch to dwa rózne proszki nie wiem jak u was niby to moze byc ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieka
hej, w irlandii to po prostu bold, a w pl to jak zwyklez zdzierstwo. tutaj 10 kg kosztuje 16 euro , a proszek faktycznie bardzo fajny i pachnie pieknie i na dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszłym tygodniu ukaże się moja strona na allegro oferująca proszki kapsułki i żele BOLD zbieram zamówienia na mojej stronie proszę zapoznać się z produktami oferującymi na mojej stronie w razie jakichkolwiek pytań proszę pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Irlandii za 2,30 kg trzeba zapłacić 10euro natomiast rzadko kiedy zdążają się promocje gdzie proszki 6 kg kosztują 20 euro a 10 kg nie widziałam takich chociaż przez lata używałam Bold a gdzie widziałaś 10kg w Irlandii jakim mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebst
marta jesli jestes zainteresowana w dalszym ciagu skontaktuj sie ze mna na sebst@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misza16
mam tanio BOLD, także pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 341katarzyna
Hej!! Proszek Bold sama uzywam i jest naprawde rewelacyjny!! pranie pachnie wspaniale,ostatnio kupuje tylko bold 2in1 w saszetkach tj. w formie zelu! ja mieszkam w UK i wydaje mi sie Bold jest wasnie produktem pochodzenia Uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro autorka pisze
Ja wiem ze Bold jest w UK,ale ja wole Persil Non Bio- Bold jest proszkiem nieco nizszej kategorii wg mnie - widze roznice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×