Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agunia16julia

ma ktos moze

Polecane posty

tusz do rzes rimmela- extra super lash?? dzis kupilam, szczerze powiedziawszy skusila mnie jego niska, promocyjna cena 9,99 ... jestescie z niego zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój też
a gdzie kupiłaś w takiej promocji?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moim skromnym zdaniem za granica sie nie sprzedaly to do polski na wyprzedaz przywiezli :) bo nie ma na opakowaniu slowa po polsku i jest tylko naklejka :) moze sie myle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam. Tez mnie skusila cena: u mnie jakies 12 zl. Jak dla mnie rewelacja! Czytalam opinie, ze szybko wysycha, nie da sie go rozprowadzic potem itd. Nic z tych rzeczy, kupilam go chyba pod koniec kwietnia, zaczyna mi sie juz konczyc. Do tej pory jest swiezy, nie grudkuje sie. Pieknie wywija rzesy i wydluza. Nie osypuje sie i nie rozmazuje. Naprawde, nie bedziesz zalowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam ten tusz.Uważam,że jest bardzo dobry, nie obsypuje się, nie rozmazuje,można nałożyć spokojnie kilka warstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunai16julia
faktycznie... fajny :) wlasnie boje sie ze mi wyschnie jak troche polezy bo nie uzywam tuszu codziennie... zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam go z rok już
i mi nie wysechł, zadowolona jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry jest ten tusz
a ja kupiłam dzis ten czerwony,miał byc za 16/90a okazało sie przy kasie ,że kosztuje 19.90 ale i tak już wzięłam,ciekawe dlaczego tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×