Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lala26

Kiedy wyprzedaze w ZARZE???

Polecane posty

Gość lala26

Czy ktoś może wie od kiedy zaczynaja sie wyprzedaze w Zarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem ciekawa kiedy
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxdfdx
wlasnie nie wiem ale niedlugo powinny byc. jak sa wyprzedaze to jest zajefajnie:D kupilam super ubrania bardzo tanioio i ani razu nie zalozylam bo mi szkoda:D:D a jak likwidowali w pedecie we wrocku zare to tez przeceny ze hoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
Ja bylam dzisiaj w Silesi w Katowicach i tam teraz sa wszędzie wyprzedaże nawet 50-70% i w Zarze rownierz byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala26
Czyli u mnie we wrocławiu chyba tez już jest,jesli jest juz w katowicach.Jest to siec sklepów wiec mam nadzieje. Jutro jade na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyprzedaż w Zarze jest od piątku już :) ja dziś kupiłam prześliczną sukienkę przecenioną z 399zł na 189,- :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseldoamerykanka
przeciez to i tak drogo-metr fajnego materialu kosztuje 25 zl a nawet 20+podszewka i dodatki i krawcowa to razem 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankoooooo
u mnie w miescie nie ma zary... niestety ale chcialabym sie zpaytac dziewcyzn ktore odwoeidzja azare opisze wam bluzke i chcialabym zapytac sie o cene jest to biala bluzka t=-shirt z czerwonymi serduszkami i ustami wiecie ile moze kosztowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseldoamerykanka -> ceny chyba nie warszawskie.... poza tym jest to sukienka wieczorowa, a nie letnia z cieniutkiej tkaninki, za takie pieniądze nie kupiłabym podobnej... nie lubię szyć u krawcowej, gotowe ciuchy mierzę i wiem w czym czuję się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×