Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MoDeLkA-19

---przedluzanie zageszczenie wlosow w 10 min METODA CLIP-ON klipsow KTOS TO MA?

Polecane posty

Gość sabcia89
dalam koleaznce bo nie moj kolor a wymienic mi sie nie oplacalo ;) powiem ci tak przypielam wszytkie pasma i zwiazlam i nic nie widac!! jak je dobrze wczespisz oczywisicie!! polecam bo naprawde warto!1 ja teraz poluje na inny kolor takze za niedlugo znow kupie heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia89
a roznica jest!! bo te mozesz zdjac na noc a tych stalych nie ;) poaztym slysze ze te ringi to tak wlosy ciagna ze wypadaja garsciami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju dziewczyny super to jest bardzo bym chciała miec tez takie a mozecie mi przesłać zdjęcia na maila jak to na Was wygląda przed założeniem i po chciałabym zobaczyć jaki to efekt daje z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna123456
ja mam przedluzane wlosy ale jak je sciagne tez chcialabym sprobowac.tylko niewiem czy to nie jest męczące takie dzien w dzien zakladanie tego,noi zeby to rowno bylo zalozone!! jakas instrukcja by sie sprzydala takie "krok po kroku"jak to zalozyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoolqa
Wlosy mozesz nosic jak dlugo chcesz ja sobie je odpinam na noc bo nie widze wiekszego sensu zeby w tym spac.Mam dosc rzadkie wloski a klipsy trzymaja super i wogole nic nie widac nie ma tez zadnej roznicy miedzy moimi a tymi doczepianymi.Takze chyba najlepsza jest ta metoda bo przy slabych wlosach przedluzanie na stale jest np niewskazane..moja znajoma po 2 tyg zaczela lysiec w tych miejscach gdzie miala doczepiane pasemka :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra83
Mam pytanie, chciałabym kupic wlasnie te wloski z klipsami, ale poszukuje gdzie najtaniej sa gotowe, bo aktualnie na allegro dosc drogie sa, a kolezanka mowila ze ona zaplacila 80zl, tylko nie wiem gdzie. Dajcie mi prosze znac, gdzie sa najtansze i ile kosztuja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia89
aleksandra83 sluchaj na allegro jest tego mnostwo!! wystarczy poswiecic chwile czasu i masz!!! te za 80 zl napewno to sa sztuczne... wiec ja nie polecam bo sie placza i gryza... wrrr :D a tu macie filmiki jak zadladac!! mysle ze to sie wam przyda!! :) http://pl.youtube.com/watch?v=K67xlZPOJD0 http://pl.youtube.com/watch?v=s-XQt6H9ees&feature=related pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co laski opłaca sie je kupic czy nie? Na filmie wyglada ze latwo je załozyc...ale czy tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia89
jennny pewnie ze sie oplaca sa superrrr!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzep
Tak to fajny wynalazek, po co czekać aż włosy odrosną jak można mieć długie w każdej chwili, można je prostować , kręcić, myć też można , ale nie polecam, bo one się nie brudzą. No i jak kupować to naturalne włosy, wtedy wyglądają naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam klipsy z naturalnych wloskow jestem w iare zadowolona ale mam pytano czy u was takze sa wyczuwalne jesli dotykacie glowy??:/ i jeszce jedno prostujecie swoje? bo moje zorbily sie troszke sianowate wydaje mi sie ze to przez strukture wlosow z jakiej sa zrobione zwyczajnie maja sklonnosc do skrecania sie... chyba ze tak szybko sie zniszczyly ciekawi mnie czy wasze tez zrbily sie troszke sianowate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrusia
Witajcie, mam do Was pytanie. Chcialabym przedłużyć sobie włosy ale tylko styłu na szerokości max 10 cm. tak mam obcięte włosy. Czy wiecie gdzie kupić pojedyńcze pasemka na klipsie? Najlepiej naturalne. Na allegro są dostepne całe zestawy gdzie są taśmy po 15-20 cm a ja tego nie mam gdzie wpiąć :). Chciałabym kupić około 12 klipsów a pasemkami. Może znacie adres jakiegoś sklepu albo strony internetowej. Będę wdzięczna za pomoc :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrusia
sorki za literówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agurka90
ja mam te wloski do przedluzania metoda clip on. sa bardzo wygodne przypinam je w ciagu gora 10 min nie niszcza wlosow w przeciwienstwie do innych metod przedluzania . mam 8 tasm ktore starczaja mi na calosc glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
nO I SKUSILAM SIE NA WLOSY NA KLIPSACH.Sa co prawda sztuczne placilam za nie 150 zl.Zobaczymy jak sie beda sprawowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Zalozylam no i efekt porazajacy!!Maz i ja happy ehehe super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odilex
Bardzo fajna sprawa! Mam takie włosy, tylko, że moje akurat są do kitu. Kupiłam je na allegro za 150 zł, niby naturalne. Ale naturalnie nie wyglądają. Klipsy są wygodne. Zainwestuj w jakieś lepsze włosy, naturalne, które można kręcić, moich się nie da kręcić, można tylko prostować :( i za bardzo się błyszczą. Ale i tak polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Wiesz co to moje pierwsze wlosy w zyciu hehhe.Chcialam zobaczyc jak tj.Ja akurat nie chce ich krecic ,bo uwielbiam proste.Ja dobralam sobie i kolor i polysk,ze naprawde nie widac roznicy.Nawet moja mama wczoraj mnie zobaczyla i krzyknela,ze mi wlosy tak urosly heheh.Wczoraj zalozylam 1 raz.Jak sciagalam fakt trooszke sie plątały,ale pozniej je delikatnie rozczeslam i poukladalam na plasko.Zajmuja cala kanape ehheh.Nie wiem jak je przechowywac,zeby sie nie niszczyly za szybko.Wiadomo,ze sztuczne na pewno nie beda takie dobre jak prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Szkoda,ze nie ma takich 60 cm,tylko takie mnie interesuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia009
No mnie też właśnie i szukam takich za w miarę przystępną cenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Powiem ci szczerze,ze dla mnie jakies one średniawe..wygladaja sianowato.ale to moje zdanie.Jak patrze na te koncowki takie odnosze wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia009
Dziewczyny naprawdę super sprawa z tymi włosami, są poprostu obłędne ;] Nie pomyślałabym, że to takie łatwe, a tyle je zapuszczałam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Na pewno zwlaszcza,ze ciezko zapuscic,bo podcinac trzeba,zeby wygladały ładnie.Tylko,zeby jeszcze ta glowa tak nie bolała hehhe.Mnie po dniu noszenia boli głowa,a raczej moje włosy.W koncu 60 cm nie byle jaki ciężar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia009
Aaaa to rozumiem. Ja mam dwa pasma po 15 i mi całkiem wystarczają w sumie. Ale oczywiście mam w planach kupić sobie więcej ;) i to jeszcze nie synetycznych jak mnie bd stać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clip in
Zobaczymy czy włosy z firmy Racoon są takie dobre jak je reklamują. Jadę kupić w sklepie stacjonarnym, naturalne clip in oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×