Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MoDeLkA-19

---przedluzanie zageszczenie wlosow w 10 min METODA CLIP-ON klipsow KTOS TO MA?

Polecane posty

Gość Klaudia009
Ooo to zdaj nam relację jak je wyprubujesz ;) Ile płacisz za takie naturalne jeśli można wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka15
a ja mam pytanie...czym myc te syntetyczne włoski?normalnym szamponem?mozna uzywac jedwabiu np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukiokop
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkusiek
Dziewczyny, a ja Wam zaproponuję coś lepszego system uzupełnień:), które stosują gwiazdy np. Eva Longoria (zajmuję się jego sprzedażą), są to naturalne włosy na mikroskórze czyli oddychającej siateczce do złudzenia przypominającej ludzką skórę.Ponadto mikroskóra wygląda bardzo naturalnie i pozwala nam na robienie przedziałków w dowolnych miejscach, czyli można nosić kucyk, nie widać żadnych łączeń, klipów, czy też od przedłużania ringów i tulejek, nie ściągą się tego na noc :), można np nosić cały tydzień i potem po prostu uzupełnienie umyć, nie trzeba się denerwować, że masz kolor włosków źle dobrany, ani tego, że jak wiatr zawieję, to wszyscy będą wiedzieć, że masz przedłużone wloski, naprawdę polecam. Nadają się dla cienkich włosów. Jeszcze raz POLECAM Jakby któraś z Was była zainteresowana, to mogę przesłać SWOJE ZDJĘCIA w takim uzupełnieniu. Zostawcie tu swojego maila, bądź piszcioe na mail :) kitkusiek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika05102006
cześć. czy ktoś może mi podać namiary na dobrej jakości zestaw clip-in? oczywiscie naturalne. bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza :)
Witam, Ja wczoraj kupiłam naturalne włosy clip in firmy Remy Hair w Warszawie na ulicy Koszykowej- dokładnego numeru nie pamietam cos w granicach 50 :) Znajduje się tam świetny sklep z włosami. Duży wybór kolorów,długości i kosmetyków do pielęnacji włosów. Za swoje zapłaciłam 270zl 55cm waga 110gr naturalne na 10 taśnach różnej szerokości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassana
Hej kochane !! Mam pytanie dotyczące clip in ;) a raczej kilka pytań :) 1. Czy można je nosić na co dzień(włosy się niszczą ?) 2. czy włosy clip in wypadają i na ile starcza komplet tresek przy noszeniu jej codziennie 3. Chce zakupić włosy naturalne REMY włsoy indyjskie za 130 zł na allegro czy to dobry pomysł ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SrebrnaPerła102
Sama przedłużam sobie czasami włosy na tą metodę, zakładam je i zdejmuję sama i kiedy tylko chcę, włosy są naturalne, bardzo dobrej jakości, nie niszczą moich własnych...Najlepsza z możliwych metod przedłużania i zagęszczania włosów(a wypróbowałam niemalże wszystkie), ta metoda to oszczędność czasu i pieniędzy - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam przedużanie wosów metodą clip in. Sama nosze włoski na klipsy i jestem z nich bardzo zadoowolona. Założenie zajmuje 10 minut. Włosy w 100% naturalne, bardzo dobre gatunkowo. http://www.splendore.pl/Clip_in__zestaw_6_czesciowy_Kolor_20_p8108.html (ja noszę kolor blond). Jest duża paleta kolorów więc każda z was wybierze coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotte1991
Myślę,że najlepszej jakości włosy doczepiane są na www.dobrewlosy.pl ja jestem zadowolona i to baaaardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 82FRYZJER
do modelki 19 ,,,,,,ja mam wlosy doczepiane na klipsikach syntetyczne koszt niedrogi 1 pasmo ok 6 klipsikow 15-20 zl ,,,,,,,latwo sie zapina a dbac o nie niema powodu wystarczy dobrze rozczesac ja kupuje zawsze jedno pasmo po jakims czasie wymieniam wedlug mnie tolepsze niz dac250 zl za prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WirguliaJot
Clip onów nie miałam, ale teraz przedłużyłam pierwszy raz taśmami GL Tapes w salonie w Pzn i jestem mega zadowolona. Efekt fenomenalny. Nawet mój facet jest zadowolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halka

Po waszych komentarzach wybrałam się na konsultację do Great i jestem umówiona na zabieg - dam znać jak moje odczucia, sama jestem ciekawa i mega się stresuje 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halka

Jestem po zabiegu i rzeczywiście jakość połączna z profesjonalizmem 🙂 Mam wymarzoną długość, włosy wymagają specjalnej pielęgnacji, ale nie jest to straszne. Oby efekt trwał ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×