Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaalinka

POMOZECIE OCENIC TE SANDALKI NA KOTURNIE?

Polecane posty

Gość kaaalinka

czesc;) wybralam sobie buciki na koturnie http://deezee.pl/shop,show,115 własnie takie... podobają wam sie? mam pytanie-otóz uażacie, że bedą wygodne? 8 cm koturny-czy to duzo? niestety nie ma możliwości przymiarki, ale starałam sie znaleźć właśnie taką koturne- bo wszytkie inny 10-12 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii111
nie sa brzydkie ale niewiadomo czy wygodne -ja mam na koturnie i mam odciski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie zbyt złote gdyby koturna była bardziej stonowana lub odwrotnie zapięcia bardziej stonowane było by spoko lecz tak wchodzi w kicz ale to tez zależy od ubioru czasem najbardziej kiczowate rzeczy przy dobrym złożeniu fajnie wyglądają:P wybrałabym coś mniej rzucającego sie w oczy. ale nie maja mi sie podobać tylko tobie:) co do koturny to czasem jest dużo mniej wygodna od obcasów na pewno stabilniejsza niż cieka szpilka. ale co do wygody trzeba zmierzyć.;/ zresztą czasem jedne buty sa wygodne dla kogoś a dla innej osoby to koszmar i przez cały czas obcierają. mam jedne takie i sa dla mnie koszmarem a koleżanka ma prawie identyczne i sa super wygodne trudno powiedzieć:P niestety;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żeż
"starałam sie znaleźć właśnie taką koturne" - buty ohyda. Mówi się ' ten koturn" a nie "ta koturba" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuj ale wsurskie badziewe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beda niewygodne
i to bardzo, noga ci odpadnie, to szczudla a nie koturny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
oj mam buty na koturnie i sa super wygodne, wszystko zalezy jak ustawione. ale wyglądają czadersko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tylko w koturnach biegam, stopa jest wtedy na najwygodniejszej - palczastej pozycji, zalecane przez lekarzy, ułożenie pierwotne - tak tak dawniej po lasach ludzie dreptali na palcach!!!! moim zdaniem będą o, a jak cie będą piekly spody to mozesz sobie kupić takie żelowe wkładki. o i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
zależy też jak sa ustawione, zwróć uwagę czy nie będzie problemów ze zwrotem jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaaaaaaaaaaaaaaa
bardzo, bardzo ładne! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalalalalala
te co pokazałas to fajne buciki ja własnie takie lubie mam dwie pary na koturnie i je uwielbiam .i mnie nie obtarły nigdy .na szpilce czuje ze noga jest chwiejna a na koturnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeemmmmmmhhhh
Moim zdaniem są.... brzydkie !!! zbyt ozdobne!! za bardzo krzylkiwe !! dziwnie wyprofilowane i za bardzo rzucają sie w oczy!! wątpie takrze czy są wygodne :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaalinkaa9
buziki już kupiłam;) w troszke innym kolorze- takie stare złoto, wpadające w brąz są...przewygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×