Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna singielka

Gdzie znaleźć miłość.. ??

Polecane posty

Gość gość
hej nie lap dola ja tez tak mialam.do 27roku zycia nie moglam znalezc nikogo na dluzej a gdy stracilam nadzieje on sie pojawil.zobaczysz do ciebie tez usmiechnie sie szczescie.glowa do gory;) a jesli bys chciala pogadac pisz mam przyjaciela w podobnej sytuacji.violka477@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaniaa81
Miłość można spotkać wszędzie, w kawiarni, kinie, restauracji, muzeum, parku lub po prostu idąc na ulicy. Oczywiście w internecie też można trafić na ogłoszenia pań i panów szukających swoich drugich połówek. Napiszę wam MOJĄ Historię: Szukałam różnych portali, ale zazwyczaj były na nich osoby, które szukają przygód, a nie stałego związku. Byłam rozczarowana. Pewnego dnia trafiłam na ogłoszenie biura matrymonialnego. I tak zaczęłam surfować w internecie aby dowiedzieć się więcej. Teraz z własnego doświadczenia wiem, że czasami warto rozglądnąć się w biurze matrymonialnym, ale takim "nieinternetowym" - lecz w takim stacjonarnym, gdzie zazwyczaj ludzie chcą poznać osoby by związać się z kimś na całe życie. Jestem ze śląska i szukałam takich biur matrymonialnych w moich okolicach. Trafiłam na dwa i zdecydowałam się na biuro matrymonialne w Jaworznie (ProAmore). Mają swoją stronę internetową www.pro-amore.com i siedzibę. Byłam na spotkaniu w siedzibie i mogę polecić. Wszyscy znajomi mówili "ułoży się, jeszcze kogoś znajdziesz, poczekaj, jesteś jeszcze młoda", ale to nie prawda- jeśli chce się kogoś poznać to trzeba poszukać lub "dać się znaleźć" :-). Bezczynne siedzenie i smucenie się w domu nic nie da. W biurze matrymonialnym możemy "dać się znaleźć" potencjalnemu kandydatowi. Ja skorzystałam i nie żałuję :-) Ale się rozpisałam ;-) gdyby ktoś chciał namiary na to biuro to pisać :-) chociaż wpisując w wyszukiwarkę też można znaleźć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja to ostatnio bylem sam, ale juz nie jeste bo se znalazlem tako jedno znalazlem na portalu randkowym, bylismy ostatnio w kinie i chyba to jest to, tzn nie chodzi mi o dziewczyne tylko chyba kino to moja pasja, tera chodze se czesciej i juz odnazalzlem sens zycia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 22 i rzucił mnie facet a wokół samych rzadnych normalnych nie widze... i sie zastanawiam czy to ja mam jakies duze wymagania czy juz nie ma jakis ogarnietych kolesi teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania676554
Miłość można znaleźć wszędzie, a dużym ułatwieniem tego jest internet, gdzie jest wiele portali na których ludzie poszukujący mogą odnaleźć drugą połówkę. Osobiście mogę polecić portal randkowy www.dyskoteka.co . Jest on bezpłatny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poznalam na ulicy.w pociagu .nad morzem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaluc
Darmowy portal dla ludzi samotnych. Łączmy się i nie płaćmy portalom randkowym! sympatycznisamotni cba pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ślubie mojej piątej koleżanki ze szkolnej ławy, popadłam w głęboką depresję. Dlaczego to akurat ja zawsze muszę być sama? Czyżby coś było ze mną nie tak? Na szczęście szybko odegnałam złe myśli i postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Polacy nigdy mnie szczególnie nie pociągali więc postanowiłam dać ponieść się przygodzie i założyłam konto na portalu e-polishwife.com , gdzie łatwo i szybko można nawiązać zagraniczne znajomości. W taki właśnie sposób poznała Antonia. Na początku nie byłam przekonana, ale to dobre biuro, ma dużo ofert, pakiety vipowskie, umawiają na spotkania. Zaryzykowałam i nie żałuję! Dziś mieszkamy z moim mężem w Barcelonie i właśnie oczekujemy drugiego dziecka. Dziewczyny, nie traćcie nadziei! Na każdą z Was czeka miłość, tylko niekiedy trzeba na nią trochę dłużej poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasia
Bardzo fajny artykuł – dużo o tym jak odnaleźć miłość też tutaj jakoszczedzacjakzarabiac blogspot com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś przez jakieś centrum ? Wiem, że może to nie bardzo się ten pomysł komukolwiek podoba, ale ja jestem przykładem na to, że przez takie centrum o wiele łatwiej znaleźć kogoś poważnego i odpowiedzialnego. Ja znalazłam swoją miłość w Centrum OSTOYA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandus22
W sieci możesz szukać ;) załóż konto na portalu randkowym np na http://kochlik.pl/ i szukaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazlam faceta po tym jak moja wróżka Sofii napisała jaki on będzie i w jakiim miejscu go spotkam. Napisz do niej . Jest świetna . Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nella4
Bardzo fajny artykuł – dużo o tym jak znaleźć miłość tu jakzarabiacjakoszczedzac.blogspot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spójrzmy na fragment: Mam 23 lata i od roku jestem sama i nie zanosi się na zmianę smutas.gif . Moje "poszukiwanie" ogranicza się tylko do internetu i aż wstyd przyznać, ale wszyscy moi dotychczasowi partnerzy byli właśnie poznani w internecie. x Jeśli młoda kobieta w tym wieku używa liczby mnogiej jeśli chodzi o partnera - partnerów i do tego poznani w internecie to od razu pojawiają się negatywne skojarzenia. Nie wiem gdzie możesz znaleźć miłość ale celuj w mężczyzn 30+ bo ja mając 25 umawiam się tylko z kobietami do 20 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakfelka
Nic złego w tym, że spotykasz się z facetami z internetu, ja sama swojego męża poznałam na https://ezeo.pl/ poznaliśmy się w chwili, w której miałam chwile zwątpienia i już prawie usunęłam swoje konto tam :) szukaj szczęścia bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na czatach mozna kogos poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może biuro Ostoya w Wawie? tam na podstawie charakteru i potrzeb dobierają ludzi w pary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec gdzie szukać miłości, gdzie ją znajdziesz, jak ją poznać, jakie będą znaki szczególne albo okoliczności, co robisz nie tak, że jeszcze nie spotkalaś własciwej osoby, napisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał098
A serwisy randkowe, może one okażą się dla Ciebie pomocne? Proponuję zajrzeć na nowy portal randkowy kochaj.pl. Jest to coś innego, ponieważ za miesięczną opłatą otrzymujemy pomoc specjalistów i możemy znaleźć osoby, które szukają prawdziwej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znalazłam miłośc poprzez biuro matrymonialne ostoya w warszawie i wcale sie tego nie wstydzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia499
Byłam zrezygnowana szukaniem miłości, nie mogłam jej znaleźć ani z pomocą znajomych ani agencji matrymonialnej. Znajoma powiedziała mi o portalu kochaj.pl w którym mają dokładny test dopasowania. Wypróbowałam i jestem teraz w związku który mam nadzieję będzie na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_ffrt
Ja również zdecydowałam się na szukanie miłości jak koleżanka powyżej - na portalu kochaj.pl i poznałam już kilku fajnych facetów. Jeden zapowiada się nawet na coś więcej - myślimy o związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amorek

Wystarczy się pomodlić tylko 10 razy Zdrowaś Maryjo łaskiś pełna Pan z tobą błogosławionaś ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota twojego Jezus.

To ta druga połowa będzie podążać  w naszą stronę, odszukacie   się w aplikacji,,, książka twarzy"" wystarczy przetłumaczyć sobie po angielsku te dwa słowa   a wszyscy się odnajdą. Będzie każdy miał wrażenie że zna tą właściwą osobę, choć nigdy przedtem jej nie widział.

Kto mądry w to uwierzy i spróbuje.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×