Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna singielka

Gdzie znaleźć miłość.. ??

Polecane posty

Gość Tres Bien Coure
to podszywacz, nie mam duzego penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asila
Witaj ! Doskonale Cie rozumiem ale mysle ze wszystko jeszcze przed Toba. Jestes mloda ,masz 23 lata.Zobaczysz zycie Cie jeszcze zaskoczy. Ja mam 28 lat,tez nie jest mi lekko ale staram sie wierzyc ze jakos sie ulozy.Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tres Bien Coure
mam małego penisa, jakieś 12 cm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaki
Łatwo jest powiedzieć- wyjdź do ludzi. 2,5 roku temu rozpadł się mój związek, który wiele dla mnie znaczył. W tym czasie przelotnie spotykałam się z 2 chłopakami, ale ciągle jeszcze chyba "nie wyleczyłam" się do końca, więc nic z tego nie wyszło. Teraz kiedy wiem, że tamto to przeszłość i nie ma co do niej wracać- spotkałam dawnego kolegę i zakochałam się. On rozstał się z dziewczyną 4 m-ce temu i nie wiadomo co z tym będzie. A ja taka szczęśliwa się nagle zrobiłam, ale zaraz potem obuchem w twarz, bo pewnie to byłoby zbyt piękne, żeby połączyło nas coś więcej. I nie wiem co robić. Chyba sama sobie jestem winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie
Najwieksza glupota, co to znaczy "samo przyjdzie". Musicie w koncu zrozumiec ze nic nikt wam nie da, wszystko zalezy od was :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tres Bien Coure
12 cm to chcialbym miec, mam tylko 3mm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaki
co mi radzicie, żebym zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fxxxxxx
"W tym czasie przelotnie spotykałam się z 2 chłopakami, ale ciągle jeszcze chyba "nie wyleczyłam" takich to mi szkoda, w zwiazek nie wejdziesz bo nie jestes gotowa, ale na przelotne znajomosci to masz sily? Milosc to nie, ale seks tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fxxxxxx
chyba zle zrozumialm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaki
przelotne nie znaczy od razu SEX :o spotykałam się z nimi, ale nie było mowy o łóżku :o fajnie oceniacie ludzi, wystarczy się przyczepić do jakiegoś słowa, po prostu spędzaliśmy ze sobą czas, chodziliśmy na "randki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asila
Moj 2 letni zwiazek skonczyl sie rok temu. Bardzo to przezylam bo naprawde kochalam.Przysieglam sobie ze juzsie nie zaocham,ze poradze sobie z uczuciami, jak sie pozniej okazalo to nie takie proste.Pol roku temu poznalam kogos,zakochalam sie- on niestety nie. Nie wiem czy bylo to dla niego za szybko bo 3 miesiace wczesniej rozstal sie z dziewczyna z ktora byl 5 lat (zdradzila go)? a moze to ja nie traktuje nowo poznanaego faceta jako kandydata na meza? a moze to strach przed samotnoscia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaki
nie oszukiwałam ich, kiedy poczułam, że to po prostu za wcześnie, powiedziałam o tym wprost, do dziś utrzymujemy koleżeńskie stosunki więc nie sądzę, żeby któreś z nas strasznie ucierpiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaki
no właśnie, ten mój kolega... spędzamy ze sobą trochę czasu teraz, ale boję się, że on wróci do swojej ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość croll
smutna singielka a gdzie poznajesz konkretnie w necie te osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaki
fajnie, że spadło- widzę i pozytywną tego stronę, wiem, że przeszłość to już rzeczywiście przeszłość, a nawet wielka miłość nie rozpada się bez powodu. Szkoda tylko, że chyba znowu sobie pocierpię :( On o moim uczuciu nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaki
rany, chyba się załamię :( naprawdę nie wiem co robić, właśnie do mnie dzwonił, mieliśmy się spotkać, ale reszta ekipy nie dopisała, a że on był już tam na miejscu to spotka się ze swoją ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie dobrze czaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaki
no nie wiem :( w co ja się pcham, po co ja się zakochałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILkaaaa
Ja też siedzę od 10 lat w stałym związku, uczucia dawno wygasły ale związek istnieje :( jakie to smutne, kiedy obie osoby wiedzą, że nie jest ok, ale nie wiedzą co z tym zrobić ... chyba sami nie wiedzą czego chcą :((( Dlatego ja też wspaniale wspominam czasy kiedy byłam singielką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina65
WITAM Zapraszam Ciebie do wypełnienia specjalnego testu doboru partnerskiego w serwisie eDarling.pl a gwarantuje na pewno odnajdziesz miłość swojego życia " W TYM SERWISIE DZIĘKI SPECJALNEMU TESTOWI DOWIESZ SIĘ BARDZO DUŻO O POTENCJALNYCH KANDYDATACH,NAWET NAJMNIEJSZE SZCZEGÓLY. Znajdziesz tam ludzi na poziomie potrzebujacych milosci i czulosci MUSISZ WIEDZIEC, ŻE DZIEKI E.DARLING DUZO OSOB ZNAJDUJE DRUGA POŁÓWKE JA DZIEKI TEMU SERWISOWI ZNALAZLAM MEZCZYNE SWOJEGO ZYCIA.DZIS JUZ JESTESMY 5 LAT MALZENSTWEM.MAMY SLICZNA CORKE.I CO NAJWAZNIEJSZE JESTESMY ZE SOBA SZCZESLIWI http://przeczytamwszystkich.pl/partner/ee1a40614d6c41389f52f7237e2e3c43/177/744aabb79bae43989e46f1d152e69b1e?partner=eDarling_pl_rozwiaz_test_doboru_partnerskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessie Jasson
stop odgrzewanym kotletom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonek123456a
może na gochat.in [ http://gochat.in ], jednostronnie anonimowy czat, nie trzeba się nawet logować, ciekawa rzecz, można też oglądać razem nagrania z youtube podczas rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjolka
To i ja dokładam do tego jeszcze jedną stronę portalu randkowego mydwoje.pl To tutaj poznałam mojego obecnego partnera.Taka moja rada- najwazniejsze to aby wybierać powazne portale randkowe. A ten własnie takim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie_szczęśliwa__
Nie ma reguły na to gdzie znajdziesz swoją drugą połowę. Ja w czerwcu biorę slub a mojego przyszłego męża poznałam na czacie, na onecie...do tego erotycznym. :D A najlepsze jest to, że weszliśmy po to by porobić sobie jaja z ludzi i miłość pokazała, że nie można z niej żartować. :D Jestem szczęśliwa jak nigdy dogadujemy się dosłownie we wszystkim. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singielek...
smutna singielka Co było częsta przyczyną rozpadu związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może szukasz nie tam gdzie trzeba.. Byłaś może na polskarandka.eu? Tam znajdziesz kogoś na całe życie, poważnie myślących o związku facetów z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Ja już znalazłam tego jedynego właśnie tam:) Rejestracja i korzystanie z portalu są darmowe! Strona działa w 3 językach:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×