Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie wiem co i jak

drewniane domy?

Polecane posty

Gość gość

Na stronie mddom.pl jest pełna oferta MD Dom, z dużą galerią realizacji jakie zrobili, jest tam między innymi też mój dom 🙂 Pełna satysfakcja z mojej strony. Korzystne warunki cenowe, dom mimo że zrobiony z prefabrykatów jest naprawdę solidny. Już niejedno urwanie chmury i orkan przeżyliśmy i nic się złego z konstrukcją nie stało.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciekawą ofertę w tym zakresie będziesz miał na www.balesosnowe.pl. Myślę, że doświadczenie jakie mają w budowie domków z drewna sprawi, że będziecie zadowoleni z tego co zostanie wykonane. Warto zerknąć do ich oferty, poznać co mogą wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jannkis

Od lekko ponad 3 lat mogę cieszyć się takim domkiem. Zawsze taka opcja chodziła mi po głowie, ze względu na specyficzny klimat jakiego dostarcza nam takowy. Można spędzić w nim naprawdę klimatyczny weekend we dwoje, lub po prostu odpocząć od miejskiego zgiełku. Co do firmy to u mnie świetnie sprawdziła się www.marux.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zgódź się na propozycję żony. Ja też swojego męża przez długi czas nie mogłam namówić na taką budowę, ale w końcu się udało. Budowała nam firma Ekodom z woj.Pomorskim . Nie wydaliśmy wcale tak dużo, jak zakładał mąż, a zagwarantowali nam profesjonalne doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że warto mieć drewniany dom. Ja zdecydowałam się po tym jak w końcu na swoje chcieliśmy iść, a i dodatkowo w dobrej cenie udało się złapać fajną działkę pod miastem. Po przeanalizowaniu rynku wybraliśmy z mężem firmę Eko house. Dom suuuper. Zrobiony zgodnie z planem, szybko mogliśmy się wprowadzić i dobrze nam się mieszka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No o tym Eko-house to sporo dobrego słyszałam, bo siostra właśnie mieszka w domu którzyy oni stawiali. Spora oszczędność jeśli chodzi o utrzymanie domu. Byłam u niej wielokrotnie i jak dla mnie super wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałam na insta że influencerka minimalliving planuje budowę takiego domu, na pewno będzie o tym opowiadać, zajrzyj do niej na profil 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×