Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunetkaa

+++++++++do jakich wymiarow i rozmiaru dazycie ? ++++++++++++

Polecane posty

Gość chipsss
ile sklonow i skretosklonow robisz? i po jakim czasie widac pierwsze efekty? :-) dzieki za odpowiedz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak robiłam z 3 latatemu przez dwa tyg. po 30 razy na kazdą str. to na nast dzien strasznie bolało ale jak sie okazało oplacało się bo znikneły ale teraz z tego obzarstwa znów tu są;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsss
pamietasz moze ile cm zlecialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa
dziewczynki a powiedzcie mi czy jestescie obecnie na jakiejs diecie? ja na MŻ bo lubie od czasu do czasu zjesc cos slodkiego i dzieki temu nie mam potem atakow obrzarstwa! ojj jutro bedzie ostro bo moi rodzice robia impreze z okazji 25 lecia malzenstwa. Musze kupic cole light i popijac od czasu do czasu to moze nie zjem tak strasznie duzo :)musze sie kontrolowac i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsss
lo to sporo :-) brunetka dasz rade :-) wez kawaleczek torcika i jedz go baaardzo powoli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa
no dobra ja juz lece bo musze sie wyspac :)! buziakiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsss
dzieki za odp. na pytania ciekawa papa brunetka ja tez lece🖐️ milego wieczorku zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa
witam wszystkich w ten piekny dzien :D hehe musze sie pilnowac bo waga od wczoraj podskoczyla ! to przez te krowki i michalki buuuuuuuuu :o i jeszcze ta impreza dzis!!!!grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa
hehe ja nie popadam w paranoje :p musze sie tylko kontrolowac bo znam swoj aptety na slodycze:P rano mialam ich nie jesc a juz zjadlam 2 krowki , sliwke w czekoladzie, kokosowa pralinkie i cos tam jeszczE:P i tak cud ze tyle mi sie udalo schudnac! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa
droga_bez_powrotu a kto ich nie kocha ?:D czasami zaluje ze je wymyslono hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa
olafasola a ile wzrostu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co myślicie o diecie niełaczenia ?;> Nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze nie schudne bo...zjadłam dzis tylko!!! jogurt naturalny do tego jajecznica z jednego jajka . Na obiad chcem zjeść ryz z kukurydzą a na kolacje dowolny owoc . jednak po tym śniadaniu czuje sie pełna. i mam wrazenie jakby zjadła za dużo. Na tej diecie jest się pełnym i sie chudnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jem wszystko,tyle ze cwicze codziennie.Jestem takim glodomorem ze chyba zadna dieta by mi nie pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa
ja tez nie stosowalam akurat tej diety .olafasola hmmm a moze dieta warzywno-owocowa? je sie do woli warzyw i owocow a i tak sie chudnie :) juz za 1h zaczyna sie impreza kurde a ja juz sie najadlam:/ za duzo slodyczy! jutro chyba sobie zrobie dzien na plynach:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa
tak jak myslalam:o impreza sie jeszcze nie skonczyla a ja juz tak sie obrzarlam ze MASAKRA!! buu jutro sie nie waze bo pewnie mi waga podskoczyla do 53kg :o:o:O :/ jutro robie sobie dzien na plynach a potem dietka 1000kcal jak zwykle:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×