Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunetkaa

+++++++++do jakich wymiarow i rozmiaru dazycie ? ++++++++++++

Polecane posty

Gość brunetkaa

ja do wymiarow- w tali ---59 biodra----89 rozmiar----34 zostalo mi juz niewiele moze z 1 cm :D:D:D a wy jakie macie cele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoja 22
glupia jestes? taka chuda-komu sie to podoba napewno nie facetom-biustu nie masz pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa
chce w przyszlym tygodniu porozsylac zdjecia do agencji modelek po to daze do takich wymiarow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoja 22
mam nadzieje ze sie nie obrazilas ale dla mnie to za malo-a modelki faktycznie sa chude -mam nadzieje ze ci sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa
zoja 22 nie obrazilam sie he he :) dzieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa
kochana ale biodra sie nie mierzy na kosciach biodrowych tylko na tylku ! musisz sie zmierzyc w najszerszym miejscu. Na kosciach biodrowych to ja mam z 82cm ;) ja mam 173 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu123
wlasnie brunetko-ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do czego mi wymiary?? co ja jestem, bryła którą trzeba oszlifować, no przepraszam bardzo :o:o:o Głupie laski, głupie, współczuję facetom, chyba zaczynam ich rozumieć. Z kim oni muszą się wiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa
uuu123---mam 173, curva(jaki nick!!!) to jest forum o dietach wiec chyba kazdy dazy do jakis wymiarow i rozmiaru. Jesli ty nie to co robisz na tym forum???? Kuraiko a jaki nosisz rozmiar? mi sie wydaje ze oni raczej szyja ubrania biorac pod uwage szer tylka bo ja majac w tylku 94 nosialm r36/38 a teraz majac 90 nosze 34/36 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...hhmm...
też mam 173 cm wzrostu w biodrach 89 cm tylko w pasie jakieś 67cm... troszkę sadełka zostało mi po ciązy i nie mam praktycznie wcięcia w talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa
no ja wlasnie dzieki mojemu wcieciu moge miec 59 cm ;) inaczej nie daloby rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem, nick mam sympatyczny :classic_cool: Ale po co ja mam dążyć do tego, aby moje ciało było określane w liczbach? Przecież nie jestem kawałem materii , który musi mieć określone parametry. Poza tym, mam koleżankę siatkarkę, jest dobrze zbudowana, ma w pasie coś około 70 w biodrach ok 94 i naparwdę super laska z niej jest. Więc co, ona ma płakać ,ze nie ma modnej sześćdziesiątki w talii i 90-ciu cm w biodrach? Sama mam 64 w talii i jakoś nigdy nie dążyłam do 60 cm, bo i tak wyglądam świetnie. Mierzenie się to paranoja, lepiej iść na powietrze, pograć w coś, pobiegać, poskakać i zobaczycie,ze centymetr do mierzenia wam nie będzie potrzebny. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa
curva tak tak masz racje ale to nie mozliwe w moim przypadku :P wszystkie agencje modelek maja okreslone wymogi co do wymiarow. Musze sie tego trzymac czy chce czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja dąże do...
Biust 96cm (taki mam:)) Talia 63-65cm Biodra 90-92cm Udo 52cm Jeszcze troche mi zostało:P Wzrost 177cm :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja dąże do...
Chociaż nie..w pasie chce mieć 60:P a co sobie bede żałować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...hhmm...
a ja w biuście tylko 86 cm :( brunetkaa, a te 173 cm to nie za mało jak na modelkę?? bo może i ja bym się załapała ;) ale ja to pewnie za stara już jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh dziewczyny, róbcie jak chcecie, ale nie pchajcie się do głupiego modelingu. Mojej koleżance kazali na wstępie schudnąć 7 kg a i tak jest chuda. No ale....czego się nie robi dla sławy i chęci zaistnienia choć na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa
hhmm ---znam modelki ktore maja po 170 i robia kariere za granica ;) ile maasz lat? ja mam w tym roku koncze 19 (jeszcze mam 18 he) i to juz dla mnie ostatni dzwonek .Wczesniej nie moglam bo bylam za niska--- przez ostatnie 2 lata podroslam do 173 wczesniej bylo ok 165 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...hhmm...
oj to ja stara rura :) bo mam 26... cóż, pozostaje mi kariera qry domowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monui
talia:60 cm biodora-86 cm w udzie- 46-48cm czyli jakies 10 cm do zrzutki mam i tu i tam...ech;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa
x-eska i monui przesadzacie:o chcecie wygladac jak szkieletory? chudosc szkodzi urodzie-przesadnie chude dziewczyny nie sa ladne bo maja twarze jak szkapy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dąże do starych rozmiarów teraz mam 29 a chcem mieć 27 ;) Od juttra stosuje diete niełaczenia tylko nie rozumiem jednego w natauralnym jogurcie sa wegly i biłała. a przeciex nie mozna laczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa
ciekawa 2p ja nosze 27 ;) ile masz wzrostu?:D zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i ja również noszę portki romiar 27 aktualnie :) co prawda w 26 się mieszczę, ale zdecydowanie lepiej mi w 27 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Ciekawa to chyba bardzo drobna jesteś, bo ja wazę tyle ile wynosi Twoja docelowa, a jestem 10 cm wyższa i dopiero teraz mam 26-27 rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem czy drobna nogi sa ok...tylee ze ten brzuch;/ nie noe nie jest najgorszy tyle że pracuje nad \"boczkami\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaa
x-eska to po co chcesz jeszcze chudnac? trzymaj wage i bedzie ok :p potem bedziesz juz nieciekawie wygladac wiem co mowie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsss
ciekawa 2p w jakis sposob pracujesz nad "boczkami" ? bo mi by tez sie przydalo.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×