Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karlajna

DIESEL - biżuteria - wasze opinie??

Polecane posty

jak dla mnie nie warte swojej ceny. kawałek metalu za 100 wolałabym srebro. nie typowe to na pewno ich duży plus lecz 100 a nawet 200 zl to jak dla mnie przesada. wolałabym popolować za czymś nie spotykanym w new yorkerze , promodzie green poincie, klimeksie czy indyjskich sklepach a na pewno znalazłabym coś ciekawego w dużo korzystniejszej cenie. ale poobają mi sie kolczyki z motywem nitów do dżinsów ciekawy pomysł:) ogólnie oryginalne ale płaci sie tylko za markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlajna
to jest srebrne bo znajduje się w kategorii srebro dziękuję za Twoją opinię :) też właśnie dla tych gratisowych kolczyków się zastanawiam :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze znajduje sie w kategorii srebro nie oznacza jeszcze ze są srebrne lepiej zapytaj allegrowicza nie widzę w opisach aukcji wzmianki o tym żeby były srebrne zresztą nie wyglądają na srebrne... tez zastanawiała bym się na kolczykami bo sa ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlajna
@nibys leżę i nakrywam się nogami ... Pani mi odpisała, że na zdjęciach przecież widać metkę, a na metce jest napisane SILVER heheheh ... ponoć próba 800-coś tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanja
za duzasty na moj palec... ale kolczyki miazdza szkoda ze nei ma ich na osobnej aukcji - taniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, kolczyki są świetne. bransoletka taka bazarkowo trochę, bo tylko napis DIESEL. A pierścionki? Cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×