Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łalillo

Uprawiacie seks po ciemku czy przy świetle?

Polecane posty

Gość łalillo
no powiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honda honda
Przy strobo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łalillo
moze jeszcze ktos sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łalillo
co za wczesna pora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łalillo
a czemu nie po ciemku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy swietle
ewentualnie przy swietle swiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łalillo
ciekawe czy w tak zwanych obecnych czasach wiecej ludzi uprawia seks przy swietle niz po ciemnku czy nadal wielu uprawia po ciemku. jakos malo sie was wypowiedzialo wiec nadal nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łalillo
ciekawe jak ja to bede robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to ,że się czepiam, ale czemu nazwałeś obecne czasy \" tak zwanymi\" ? To jest jeszcze inna nazwa tych czasów, \"obecne\" to ich ksywa? Do tematu----> Ja tylko po ciemku i z latarką w ręce :classic_cool: Wtedy widzę tylko to co chcę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze przy lekkim świetle uwielbiam jak mój partner na mnie patrzy gdy się kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łalillo
no bo te czasy są obecne tylko obecnie;) obecne czasy to taki zwrot podobnie jak "ah ta dzisiejsza mlodziez" no dobra do rzeczy, mi sie tak jakos wydaje ze w obecnych czasach wiekszosc ludzi uprawia seks przy swietle ale w sumie wcale tak nie musi byc a czy fajniej jest tak czy tak? hm po ciemku to jakso tak mniej bodzcow chyba no nie? ale okaze sie jak ja to bede robil...naprawde teraz trudno mi przypuszczac bo przeciez bedzie to zalezalo od dziewczyny, od okolicznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej nie wiem
raz tak raz tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łalillo
W obecnych czasach, dopóki nie mam dziewczyny, staram się masturbować przy różnym natężeniu i różnych źródłach światła. Testuję też fakturę przedmiotów, którymi się masturbuję. Dotychczas najwyższy stopień przyjemności osiągnąłem masturbując się flanelową koszulą ojca przy włączonej lampce nocnej skierowanej w stronę okna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łalillo
jak sie podszywasz to jakos tak moze ciekawiej ok? a tak by the way, kim jestes podszywaczem, podszywaczka? powiedz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łalillo
Moja niezwykła anatomia sprawia, że jestem mimowolnym świadkiem kopulacji moich gonad. Czy można to już nazwać seksem, czy też nadal jest to tylko masturbacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agosago
ja byłam w szoku, gdy facet, u którego nocowałam, zaproponował zapalić świece i włączyc moją ulubioną muzkę. ale i tak zaczynało juz świtac, ale,.,,jednak było troche ciemno. ale najefektywniejszy jest oral, mój facet uwielbia oglada, jak mu to robie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfsfsdfsfsdffssf
ja bym chciala przy jednej swieczce... wstydzilabym sie gdyby na mnie patrzyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaka
no co tam, ja myslalam, ze będę się wstydzić [wstydliwa to czasem jestem], ale wcale się nie wstydziłam,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko przy świetle ! Nigdy po ciemku tego nie próbowałam .... Może czas spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×