Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

diablica_k

praca dla niepełnosprawnego

Polecane posty

Mój chłopak jest chory na hemofilię(ma znaczny stopień niepełnosprawności),wyleciał sobie kilka dni temu do Londynu aby zarobić na wymarzony samochód.Tylko najpierw musi znaleźć pracę. Gdzie taka osoba może otrzymać pomoc przy szukaniu pracy?Tu w Polsce pracuje w Vaco,czyli w firmie zatrudniającej osoby niepełnosprawne,na stanowisku:specjalista do spraw controllingu; lecz przy 500złotych które zarabia nie jest w stanie odłożyć jakikolwiek grosz. Z góry dziękuję za poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim powinien poleciec do kazdego innego miasta tylko nie do Londynu. z tego co widac na topikach i slychac wsrod znajomych Londyn nie jest najlepszym wyborem nawet dla pelnosprawnych. wracajac jednak do rodzaju pracy jaka moze wykonywac to chyba stawialabym na umyslowa. w kazdej normalnej firmie jak przyjmujesz sie do pracy, pytaja czy jestes zdrowy, czy uwazasz sie za niepelnosprawnego, w jakim stopniu, czy potrzebne sa specjalne warunki zeby wykonywac prace itp. generalnie ludzie niepelnosprawni maja tu dosc dobrze. u mnie pracuje kilka osob nieslyszacych, dwie osoby na wozku i jeden niewidomy (chociaz nie mam pojecia co robi gdyz cala firma zajmuje sie administracja i obsluga klienta). mysle ze prace znajdzie, choc niekoniecznie w Londynie... w kazdym razie zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleciał do Londynu ponieważ mieszkają i pracują tam jego kuzyn i kuzynka,i to od przeszło dwóch lat.Moje kofanie mieszka u kuzyna,ale pracy szuka na własną rękę.Chodzi mi o to,czy w Londynie są zakłady pracy chronionej,czy podobne organizacje,które zatrudniają niepełnosprawnych lub pomagają w jej szukaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego akurat nie wiem, ale jak pojdzie do job centre lub citizen advice bureau, tam powinni wiedziec wiecej na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×