Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baska15

TOREBKA LV

Polecane posty

Gość Baska15

Czesc dziewczyny. Mam do sprzedania torebkę Luisa Vuittona.Jest prawie nowa cała brązowa we wzorki oraz litery LV chce za nią 95zł .Jest prawie nowa.Mam duże problemy finansowy i zależy mi żeby szybka ja sprzedać zdjęcia wysyłam na emaila. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józefina kasperczak-zadziorna
skąd wzięlaś takie dziadostwo ? LV w ogóle ma tandetne wzory ale ta podróba jest calkiem beznadziejna. Wolalabym dolożyć 500zl i kupić coś naprawde z klasą z prawdziwej skóry... może znajdziesz jakaś 14-latke ze slamsów coto kupi.... he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość torebek LV ma takie wzory, więc dziwię się przedmówczyni...A torebka całkiem ładna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valentina V.
Nie w moim stylu :) w dodatku tania podróba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma inny gust. Mi storebki LV wogóle się nie podobają. Od trzech lat jeżdżę do Turcji i te same modele zalegają tam każdy sezon. Taki plastic-fantastic. Okropne to jest. A dziewczyny w Polsce zachwycają sie tymi modelami od jakiegoś góra roku. W tym roku widziałam pierwszy raz naprawdę fajne modele - w końcu wypuścili skórzane torebeczki, po bokach skóra gładka a w środku jakby zamsz. I naprawdę ciekawe sa te modele. Mimo to LV to dla mnie tandeta. I nie wiem tez co gwiazdy widzą w tych okropnych torebkach za tyle kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tania podróba.........
Tak rzeczywiście tania podróba. Oryginalna torba LV nigdy nie ma przeszyć na logo LV, a szyte są nie nicia tylko przezroczysta jakby żyłką. Nie wymagam żeby za 100 zł był oryginał, ale widziałam naprawde świetne podróbki, które nie miały szycia na logo itp. Ta twoja to nowa czy prawie nowa, bo na rączkach ma jeszcze folię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss - dokladnie! Wydaje mi sie, ze wiekszosc ludzi kupuje je ze snobizmu, a nie dlatego, ze sa ladne... bo przeciez w wiekszosci sa strasznie tandetne! No ale za to jak inni widza LV to wiedza, ze sie kupe forsy wydalo ;) Oczywiscie mam na mysli oryginaly. Te torebki kojarza mi sie z Afrykanczykami sprzedajacymi podroby na madryckich ulicach i wiecznie uciekajacych z calym tym dobytkiem przed policja... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahahaha
Zartujesz sobie?! Powiedz,ze tak. Bo jesli nie to ja nie wiem co mam powiedziec. No jakies jaja po prostu. I takie badziewie za 95zl. Toz to czysta prowokacja. Wez sie dziewczyno troszke zastanow wczesniej a nie zaraz osmieszaj na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×