Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xyz.....

mezatki! czy flirtujecie z innymi mezczyznami?

Polecane posty

Gość jatowiem
Z moimi relacjami z facetami wszystko w porzadku. Nie odkrylam przeciez Ameryki. Kobieta flirtuje, aby sie dowartosciowac, a skoro potrzebuje uwagi z zewnatrz, aby miec dobre samopoczucie i akceptowac sie, to znaczy, ze nie ma wysokiego poczucia wlasnej wartosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popierdolone
Ja bardz lubie flirtowac i robie to całkiem czesto Ale to chyba nie jest nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatowiem
zbieram kasztany, to schudnij i zrob z siebie laske!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jatowiem -------> ale nie kupuje tego tekstu o tym, że mężczyzna podczas flirtu ma władzę, że okazujesz ze jest panem sytuacji, że to kobiecie zależy niby na czym zalezy???? flirt to gra dla dwojga, nikt nie ma przewagi i nie ma tez nagrody - skoro jestem mężatką inny facet nic u mnie nie uzyska i ja niczego nie oczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wertuje internet w poszukiwaniu informacji o postrzeganiu flirtu przez spoleczenstwo, rozne sa opinie. Ja wiem jedno, fliryowac bede tak dlugo jak dlugo bede w stanie znalezc partnera do flirtu, nawet w podeszlym wieku. Flirt to sztuka, to radosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to nie patologia jeśli określa się granice flirtu, flirt ułatwia życie, sprawia, że świat jest bardziej kolorowy, można flirtować z kolegą z pracy lub panią kasjerką ale trzeba umieć to robić a nie wszyscy potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flirt ułatwia życie," wielu jednak utrudnia ,nigdy nie wiemy jak taki flirt odbiera osoba z ktora flirtujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety przeżywające kryzys wieku średniego muszą się jakoś dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Cie dupa swedzi do innego to powiedz to swojemu facetowi. On ci najlepiej poradzi co masz robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiecie znaczenia flirtu w życiu i dlatego plujecie jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradz sie swojego faceta, ze chcesz flirtowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze swoim facetem rowniez mozna interesujaco i zachecajaco flirtowac a to zdecydowanie lepsze od flirtu z obcymi osobami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Poradz sie swojego faceta, ze chcesz flirtowac. xxxxxx o i to jest dopiero poprawnie zbudowane zdanie :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze mało wiecie ale kiedyś może zrozumiecie czym jest flirt, zgadzam się że ułatwia relacje z innymi ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co to robic nie rozumiem. Jestem z moim mezem 10 lat, 5 lat po slubie. Oczywiscie kazda z forum jest piekna i powabna ale ja naprawde smialo moge powiedziec, ze super laska ze mnie. Poswiecam na to mnostwo czasu ale mam efekty. W pracy, szkole, na imprezie spotykam sie z mezczyznami ktorzy sa mna zainteresowani ale ja natychmiast ucinam zbyt luzne gadki. Nie potrzebuje tego by poczuc sie atrakcyjna. Codziennie przypomina mi o tym maz. Nigdy nie chcialabym byc nie fair wobec niego. W jakim swietle bym go postawila, gdybym zaglebila sie w gleboki flirt z kolega po czym spotkala go na spacerze z mezem? Czulabym sie jak skonczona idiotka. Znam takie i zawsze wzbudzaly moje politowanie. Zlaknione komplementow jak zakompleksione nastolatki. Wystarczy powiedziec banalne zdanie a one zaczynaja sie czerwienic z radosci a oczy zaczynaja blyszczec. Czy tylko ja patrzac na to odczuwam zazenowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
Witam PIĘKNE PANIE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flirtowanie z innym niż swoim udawadnia niedowartościowanie. Wiem co mówię. I nie waznie jest stwierdzenie czy to złe czy dobre, ale świadczy o danej osobie, I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
Hmm jest jakaś chętna PANI na flirt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę flirtować w realu:) ale w celach kształcenia: jaki grzeczny Pan się nam trafił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
Czy ja wiem,czy grzeczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest Pan bardzo miły, czy zechciałby Pan mi pomóc postawić torebkę na półce? przepraszam że o to proszę ale sama raczej sobie rady nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie są takie na tak. A co byście powiedziały jakby wasz mąż flirtowal z inną, albo laska waszego pokroju robiła maślane oczy do waszego faceta? Przecież to takie niewinne xD Flirt ma coś konkretnego na celu. To prawda, ze w związku robią to tylko niedowartosciowane dziewczyny. No bo po co zajęta kobieta, żona, matka ma się przymilac do obcego dziada mając swojego? To kompromitujące! Przynosicie wstyd swoim mężczyznom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie ma tak czegoś jak niewinny flirt. Potem Jest pewnie niewinny seks i niewinny rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
alez oczywiście, bardzo proszę a co w zamian dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj bardzo dziękuję, mam nadzieję, że nie była zbyt ciężka, chętnie poczęstuję Pana kawką, mam tu gdzieś termosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
tylko kawką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
Gośćon37 15.40 to nie ja pisałem ktoś się podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołożę jeszcze najpiękniejszy uśmiech dziękuję Panu za miłe towarzystwo i pomoc, do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
Jak chcesz to napisz jacus.jablonski@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×