Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tabletki MICRONOR

tabletki antykoncepcyjne w Anglii- tabletki MICRONOR

Polecane posty

oooo.... to prawie jak druga ciaza he he.... to znaczy ze sobie jeszcze poczekam... dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślipulek
Biorę Micronor 4 miesiące, przez cały ten okres czułam się dobrze ale nie mniałam okresu. Od 2tygodni zaczęły boleć mnie piersi. Wczoraj zdecydowałam odstawić te tabletki, ból ustąpił. Nawet mogłam spokojnie przespać całą noc, o czym przez te 2 tygodnie mogłam tylko pomarzyc. Z mojego punktu widzenia brak okresu , jest bardzo niezdrowe dla zdrowia kobiety. To jest również powodem tego , że zdecydowałam sie przerwać stosowanie tych tabletek Pozdrawiam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megkris
ja biore te tabletki tez juz 5 miesiacy i nie mam okresu od porodu a mój maly ma juz 9 miesiecy no i karmie piersia,i jak dla mnie sa okey chociaz mam jakis problem z nosem cos jakbym miala opryszczke w nosie ciagle mi naraca i to zaczelo sie z czasem kiedy zaczelam brac micronor..niedlugo pojde zalozyc spirale chyba naj;epiej bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia UK
moja lekarka przepisala mi te tabletki bo mam straszne migreny,nerwice i jestem niskocisnieniowcem.stosowalam juz wszystkie leczenia by sie migreny pozbyc i nigdy nie bralam antykoncepcji i nie wiem co mam juz myslec o tych tabletkach po przeczytaniu co wyscie tutaj dziewczyny pisaly i ja ich w opakowaniu mam 84 tabletek.?! czy ktoras miala cos takiego jak ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addiee
Ja dzis dostalam te tabletki. Mam je brac przez 3 miesiace (84 szt),non stop a pozniej przyjsc po nastepne. Jesli cos bedzie nie tak mam przyjsc i zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sordna
Mam do odsprzedania 84 tabletki Micronor - czyli 3 blistry po 28 tabletki. Cena 100 zł ( możliwość negocjacji) w oryginalnym opakowaniu, ulotka po angielsku poniewaz wlasnie przeprowadzilam sie z Anglii i zdecydowalam ze juz nie bede ich brala. kontakt: ewel.tarasz @ gmail. com ( bez spacji oczywiscie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sordna
Mam do odsprzedania 84 tabletki Micronor - czyli 3 blistry po 28 tabletki. Cena 100 zł ( możliwość negocjacji) w oryginalnym opakowaniu, ulotka po angielsku poniewaz wlasnie przeprowadzilam sie z Anglii i zdecydowalam ze juz nie bede ich brala. Możliwy odbiór osobisty - Warszawa, albo przesyłka polecona ( koszt około 6/7zł dodatkowo) kontakt: ewel.tarasz @ gmail. com ( bez spacji oczywiscie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sordna.....polacy to na wszystkim chcą zarobić....nie,wiem jak można sprzedawać coś co sie dostawało za free?! Ja biorąc micronor nie miałam okresu przez 17 m-cy. Pozniej przestałam je brać bo staraliśmy sie o drugie i teraz znowu je biore i okres mam co m-c mimo iż karmie piersią. Tak wiec nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ wy głupie jesteście. Biorę micronor od 5 lat . Faktycznie jest w nich znikomy % hormonu. Polecany jest dla kobiet palących po 30. Nie ma 7-dniowej przerwy bo stosuje się je codziennie o tej samej porze. Nie powinno się zażyć pózniej niż 2- godz. Inaczej musisz się dodatkowo zabezpieczyć np. Prezerwatywa. Jeżeli miesiączka w trakcie brania tabletek nie wystąpi , to tez jest to ok . Można jej nie mieć , przez cały czas brania leku.np5--lat jak ja i nic się nie dzieje. Po odstawieniu leku , okres wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×